Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wystawa Instal-Projekt od 22 maja w Szczecinie

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 21 maj 2015 08:48
Wystawa Instal-Projekt od 22 maja w Szczecinie
Instal-Projekt i grzejniki Inventio z obrazami Józefa Stolorza. Fot. Mariusz Maciejowski

Kolekcja grzejników powstała w wyniku współpracy producenta grzejników z polskim malarzem Józefem Stolorzem kontynuuje swoje tournee po Polsce. Od 22 maja wystawa gości w Szczecinie.

REKLAMA

Jak połączyć prawdziwą sztukę z przedmiotami użytkowymi? Czy można przenieść ją do naszego otoczenia bez utraty przekazu artystycznego? Takie pytania zadali sobie autorzy wystawy i projektu serii grzejników "Ciepło i sztuka".

Kolekcja grzejników powstała w wyniku współpracy firmy Instal-Projekt, producenta grzejników, z polskim malarzem Józefem Stolorzem. Nowy koncept firmy pokazuje, jak można łączyć prawdziwą sztukę z przedmiotami użytkowymi i przenosić ją do naszego otoczenia, nie tracąc przy tym wyrazu artystycznego. 

Na nowych grzejnikach Inventio uwieczniono fragmenty obrazów Józefa Stolorza pochodzące
z różnych okresów jego twórczości. Grzejniki dostępne są w limitowanej kolekcji. Każdy jest indywidualnie numerowany, a jego oryginalność potwierdza certyfikat autentyczności autora i producenta. Przygotowano ofertę dziewięciu ekranów z nadrukiem, zabezpieczonych szkłem.

Produkty zostaną zaprezentowane podczas wystawy, która będzie otwarta od 22 maja do 15 czerwca 2015 roku w Galerii Kapitańskiej przy ul. Kapitańskiej 2 w Szczecinie. Wstęp wolny.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA