REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wyzwania nowoczesnego projektanta (łazienek, kuchni i nie tylko)

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 17 maj 2016 15:42
Wyzwania nowoczesnego projektanta (łazienek, kuchni i nie tylko)

O projektowaniu funkcjonalnych kuchni oraz o wyzwaniach stojących przed współczesnymi projektantami rozmawialiśmy podczas lubelskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań.

REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań to okazja nie tylko do rozmów o trendach łazienkowych, ale również - kuchennych. W Lublinie o rozwiązaniach do takich pomieszczeń i rozwiązaniach do szaf, które pomagają skutecznie i efektywnie organizować przestrzeń kuchenna opowiadał Sylwester Łopatka z firmy Peka. Ekspert pokazał też rozwiązania, które pozwalają urządzić nowoczesną, funkcjonalną kuchnię.

Tę część programu Studia Dobrych Rozwiązań zamknęła prezentacja marki Archicad. Konrad Zabiełło, przedstawiciel firmy, pokazał szerokie możliwości, jakie daje nowoczesne oprogramowanie tej marki. Nowoczesne technologie w codzienności projektanta stają się coraz ważniejsze i ekspert pokazał, jak narzędzia tej marki pozwalają tę codzienność ułatwić, a zarazem pomóc w prowadzeniu działalności.

Studio Dobrych Rozwiązań odbyło się 17 maja w Lublinie. Była to doskonała okazja, by porozmawiać o najnowszych trendach w projektowaniu łazienek i kuchni - oraz o najświeższych trendach jakie objawiły się na targach w Mediolanie podczas iSaloni 2016.

Więcej na www.dobrzemieszkaj.pl/sdr.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA