REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wzornictwo jest dla każdego - tak było na 4 Design Days

  • Autor: 4 Design Days
  • 15 lut 2016 14:47
Wzornictwo jest dla każdego - tak było na 4 Design Days

3,5 tys. gości biznesowych, 20 tys. odwiedzających, ponad 100 wystawców: za nami 4 Design Days, największe w tej części Europy święto architektury i designu.

REKLAMA

Kompleksowa dyskusja o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie objęła dwa dni dla profesjonalistów z kraju i zagranicy (11-12 lutego) oraz dwa dni otwarte dla mieszkańców regionu (13-14 lutego). Debacie towarzyszyła ekspozycja ponad 100 producentów mebli i wyposażenia wnętrz, prezentacja użytecznych i designerskich produktów, a także wystawy, m.in. 7m2 – Przegląd młodego pokolenia śląskich architektów. Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z 4 Design Days.

 

4 DESIGN DAYS dla zawodowców to prezentacje, panele dyskusyjne poświęcone trendom i kierunkom rozwoju architektury i wzornictwa przemysłowego, poszukiwanie odpowiedzi na pytanie o sposób pokonania barier ograniczających rozwój polskiego designu młodego pokolenia, debaty o wizji miasta przyszłości, rewitalizacji przestrzeni miejskiej i budowaniu piękna wspólnej przestrzeni. 

4 DESIGN DAYS dla mieszkańców regionu (13-14 lutego br.) to prezentacja użytecznych i designerskich produktów, które podbijają światowe rynki lub wciąż czekają na odkrycie. W ramach Dni Otwartych można było zobaczyć ekspozycję producentów mebli i wyposażenia wnętrz oraz targi dizajnu niezależnego SILESIA BAZAAR Dizajn vol. 1. 

Gośćmi specjalnymi Dni Otwartych 4 Design Days były gwiazdy telewizji: Omenaa Mensah, Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski oraz Zbigniew Urbański. W trakcie dwóch dni opowiadali, jak mieszkać modnie i wygodnie, jakie są trendy w projektowaniu produktów wyposażenia wnętrz, jak poznać prawdziwy design, jakie dizajnerskie gadżety warto mieć w każdym domu. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA