REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

XXV edycja targów Budma zaprasza wykonawców

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 27 sty 2016 13:56
XXV edycja targów Budma zaprasza wykonawców
Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2016 odbędą się między 2 a 5 lutym br. Nie zabraknie także producentów armatury łazienkowej i chemii budowlanej, a działających w branży łazienkowej: Aquateam, Atlas, Interstone, Mazur, Pro Supply, czy Stella. Fot. MTP
XXV edycja targów Budma zaprasza wykonawców
XXV edycja targów Budma zaprasza wykonawców
XXV edycja targów Budma zaprasza wykonawców
XXV edycja targów Budma zaprasza wykonawców
XXV edycja targów Budma zaprasza wykonawców
XXV edycja targów Budma zaprasza wykonawców
XXV edycja targów Budma zaprasza wykonawców

Ponad 800 wystawców, nowości produktowe, rynkowe premiery, szereg spotkań ze specjalistami, pokazy i prezentacje technik montażowych. Tak, w ogromnym skrócie, prezentować się będzie 25. edycja targów polskiej branży budowlanej.

REKLAMA

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2016 odbędą się między 2 a 5 lutym br. Nie zabraknie także producentów armatury łazienkowej i chemii budowlanej, a  działających w branży łazienkowej: Aquateam, Atlas, Interstone, Mazur, Pro Supply, czy Stella. Przyjrzyjmy się zatem co jeszcze czeka nas już w lutym br., w Poznaniu. 

Targi inspiracji

Nowości rynkowe to zawsze dobry pomysł, aby odwiedzić targi. To tutaj zobaczymy najnowsze propozycje wielu producentów i dystrybutorów w jednym miejscu. Wśród nich warto zwrócić uwagę na szczególne pozycje.

Po raz drugi organizatorzy Targów uruchomili program Klub Premier Budma, dzięki któremu w Poznaniu zobaczymy absolutne rynkowe premiery, produkty, które na rynku dostępne będą dopiero po Budmie.

Po raz pierwszy zobaczymy nowe produkty takich marek jak: Blachy Pruszyński, BudMat, MOL, Novoferm, Pol-Skone, Renson czy także Raiko.

Warto też również zwrócić uwagę na Złotych Medalistów MTP, produkty najwyżej ocenione przez eksperckie jury, które dokonało wyboru na podstawie ich innowacyjności i wysokiej jakości. Podczas targów BUDMA poznamy aż 23 laureatów tego prestiżowego konkursu.

Targi wiedzy

Spotkania biznesowe, nawiązywanie nowych kontaktów to najważniejsza funkcja targów. Jednak niemniej istotnym punktem jest możliwość zdobycia wielu cennych informacji i wiedzy na temat zmian, chociażby w prawie budowlanym, czy też najbardziej efektywnego sposobu montażu np. okna.

Dobre praktyki montażu okien, drzwi, bram i osłon z wykorzystaniem nowoczesnych technik montażowych, mocowań oraz narzędzi dowiemy się w ramach interaktywnego pokazu Monteriada, organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Ciekawie zapowiadają się zmagania młodych dekarzy i parkieciarzy o tytuł Mistrza Polski. W obu przypadkach zwycięstwo to nie tylko zaszczytny tytuł, ale również udział w międzynarodowych zawodach.

Młodzi dekarze reprezentować będą Polskę na Mistrzostwach Świata, z kolei parkieciarze zaprezentują swoje umiejętności podczas Mistrzostw Europy.

Podczas Budmy poznamy również nowego Mistrza Polski montażu wykładzin. Podziwiać będziemy również nieprzeciętne umiejętności płytkarzy, którzy wezmą udział w pokazie nowoczesnych technik montażu okładzin ceramicznych.

Targi Biznesu

Szeroka oferta producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych w jednym miejscu i czasie to znakomita okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych i negocjacji atrakcyjnych warunków cenowych.

Niemniej ważny jest też bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm, dzięki któremu możemy nawiązać długofalowe, znakomite relacje biznesowe. W końcu symboliczny uścisk dłoni ma często tak duże znaczenie w biznesie jak postawienie parafki na kontrakcie.

Handlowcom dedykowany jest szczególnie pierwszy dzień targów: Dzień Dystrybutora.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA