REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Young Design 2016 - zgłoszenia do 7 czerwca

  • Autor: IWP, AK
  • 06 cze 2016 12:51
Young Design 2016 - zgłoszenia do 7 czerwca

Instytut Wzornictwa Przemysłowego przedłużył termin przyjmowania zgłoszeń na konkurs Young Design 2016 do wtorku 7 czerwca 2016 g. 12.00.


REKLAMA

Young Design to program, którego celem jest wskazanie najbardziej obiecujących projektantów młodego pokolenia - takich, którzy rozumieją rynek i będą umieli w przyszłości pracować z przemysłem.  Główną nagrodą w konkursie jest stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych.

Projektanci chcący wziąć udział w konkursie powinni przysłać trzy najlepsze projekty ze swojego portfolio (szczegóły w regulaminie). Finalistów konkursu i ich projekty oceniać będzie Kapituła Stypendialna złożona z przedstawicieli biznesu - polskich producentów oraz dystrybutorów (w tym gronie jest m.in. Rafał Domaradzki, Dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego Ceramiki Paradyż). Ponadto uczestnicy konkursu będą musieli odpowiedzieć na pytania jurorów. Nagrodę otrzyma projektant, który poza dobrymi projektami najlepiej zaprezentuje swoje umiejętności i kompetencje potrzebne do współpracy z przyszłymi klientami. Dodatkowa nagroda w konkursie to staż w renomowanym studiu projektowym. W tegorocznej edycji jest to Studio Rygalik.  Ponadto wszyscy finaliści odbędą szkolenia. 

Szczegóły na stronach Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA