REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zagłosuj w konkursie Dobry Design i wygraj nagrody!

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 12 lis 2015 09:08
Zagłosuj w konkursie Dobry Design i wygraj nagrody!

Rozpoczęła się kolejna edycja prestiżowego konkursu Dobry Design 2016. Każdy może wytypować także swój produkt i oddać głos na Nagrodę Konsumenta. Każdy, kto weźmie udział w głosowaniu ma szansę wygrać nagrodę.

REKLAMA

Do tegorocznej edycji konkursu Dobry Design zgłoszonych zostało 215 produktów w 11 kategoriach: przestrzeń pokoju dziennego, przestrzeń sypialni i garderoby, przestrzeń kuchni i jadalni, przestrzeń łazienki, przestrzeń dziecka, podłogi i ściany, drzwi i okna, otoczenie domu, RTV i nowoczesne technologie, AGD, wnętrza i obiekty publiczne. Spośród nich możecie Państwo wybrać swój typ i przyznać Nagrodę Konsumenta.

Jak głosować?

1. Z galerii konkursowej Dobry Design 2016 http://www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design/zgloszone_produkty wybierz najlepszy Twoim zdaniem produkt.

2. Oddaj na niego swój głos. 

3. 20 pierwszych osób głosujących na produkt, który znajdzie się wśród 11 produktów najwyżej ocenianych przez profesjonalne jury, otrzymaj jedną z nagród marki Leifheit, www.leifheitsklep.pl:
- Młynki do przypraw Easy Fill z oryginalnym żarnem ceramicznym, posiadające płynną regulację mielenia oraz wymienny pojemnik. Otwór u podstawy umożliwia napełnianie i mielenie przypraw wg upodobań. 
-  Zestawy podkładów do krojenia VarioBoard - czerwona podkładka do mięsa, niebieska do ryb zielona do warzyw oraz biała do chleba.
-  Elektroniczne wagi kuchenne Siena w kolorze srebrnym ze zdejmowaną płytką. Wykonana z bezpiecznego szkła. Bardzo łatwa powierzchnia do czyszczenia. Dokładność warzenia do 1g. Maksymalne obciążenie 3 kg. 
- Dzbanek próżniowy Bolero o pojemności 1 l . Dzbanek dostępny jest w różnych kolorach. 

Głosowanie trwa do 17 listopada 2015 r. do godz. 14.00.

Regulamin konkursu zobacz TUTAJ.

O konkursie

Konkurs "DOBRY DESIGN 2016" to projekt, który ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Oceniać je będą architekci i projektanci, dając swoją rekomendacje wszystkim urządzającym własne mieszkanie lub dom.

Siła przedsięwzięcia jest profesjonalne jury, złożone z ponad 130 architektów i projektantów wnętrz, którzy ocenia wszystkie zgłoszone produkty. Zwycięzcom zostanie nadany tytuł Dobry Design 2016. Produkty można było zgłaszać w 11 kategoriach:

1. Przestrzeń pokoju dziennego
2. Przestrzeń sypialni i garderoby
3. Przestrzeń kuchni
4. Przestrzeń łazienki
5. Przestrzeń dziecka
6. Podłogi i ściany
7. Drzwi i okna
8. Otoczenie domu
9. RTV, nowoczesne technologie
10. AGD
11. Wnętrza i obiekty publiczne

Swoją nagrodę wręczą również użytkownicy portalu dobrzemieszkaj.pl oraz redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj.

Rozstrzygniecie konkursu nastąpi w listopadzie, a statuetki i tytuły wręczone zostaną podczas trzeciej odsłony prestiżowej imprezy Forum Dobrego Designu, która odbędzie się 9 grudnia 2015 r. w Warszawie wMuzeum Historii Żydów Polskich Polin. 

Konkurs Dobry Design organizowany jest przez magazyn Dobrze Mieszkaj i portal dobrzemieszkaj.pl.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA