REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zapowiadają się rekordowe Targi Instalacje 2016

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 27 sty 2016 15:42
 Zapowiadają się rekordowe Targi Instalacje 2016
uż tylko niecałe trzy miesiące dzielą nas od rozpoczęcia targów Instalacje, które odbędą się w Poznaniu w terminie: 26-29 kwietnia 2016 r. Fot. MTP
 Zapowiadają się rekordowe Targi Instalacje 2016
 Zapowiadają się rekordowe Targi Instalacje 2016

Niecałe trzy miesiące dzielą nas od rozpoczęcia targów Instalacje, które odbędą się w Poznaniu w dniach 25-28 kwietnia 2016 r. Równolegle odbędą się Targi Ciepła Systemowego (TCS) współorganizowane z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie.

REKLAMA

Targi Instalacje odbędą się 25-28 kwietnia 2016 r. Organizatorzy zapowiadają, że będą to najprawdopodobniej rekordowe targi pod względem frekwencji odwiedzających jak i liczby wystawców.

Silna reprezentacja branżowa

Zapowiadają się rekordowe Targi Instalacje. Na targi zgłosiły się już takie firmy jak: Beretta, Bisan, Darco, Defro, Elektromet, Ferro, Fondital, Galmet, Geberit, Grohe, Grundfos, Herz, Immergas, Instal Projekt, Kan-therm, Koło, Leszczyńska Fabryka Pomp, Nibe-Biawar, PGNiG, Purmo, Stiebel Eltron, Tece, Termet, Wolf, Vaillant, Venture Industrail, Viessmann, czy Zehnder. 

Profesjonalne wsparcie

Patronat nad targami objęły najważniejsze stowarzyszenia branżowe m.in.: Stowarzyszenie, Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych, Polskie Stowarzyszenie Instalatorów Pomp Ciepła, Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła, Izba Gospodarcza Gazownictwa, Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej – Polska PV,Korporacja Kominiarzy Polskich, Stowarzyszenie Polska Armatura Przemysłowa, czy Polska Izba Biomasy.

Swoim medialnym patronatem objęły targi Instalacje również czołowe media branżowe.

Klub Instalatora

W dniach 25-28.04.2016 r. już po raz siódmy Grupa SBS pojawi się na poznańskich Instalacjach. Grupa zorganizuje już po raz czwarty Klub Instalatora. To miejsce spotkań i rozmów branżowych, a także strefa odpoczynku, w której targowi goście mogą skorzystać z atrakcji utrzymanych w klimacie Euro 2016 oraz odzyskać siły dzięki wizycie w strefie gastronomicznej.

Klub jest odwiedzany przez ponad 3 500 osób przyjeżdżających na targi w ramach Akcji Autokarowej Grupy SBS (handlowców, instalatorów, projektantów, studentów), a także przez wszystkich zainteresowanych gości obecnych na Instalacjach.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Ja na pewno wpadnę odwiedzić stoisko Galmetu! :)
    • Marcin, 2016-02-23 13:13:01

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA