Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Antonio Citterio

Tegoroczny konkurs inauguruje działalność Akademii Hansgrohe. Projekt ma na celu poszerzanie kompetencji wśród projektantów, jak również edukację studentów. Tematem jest projekt łazienki z użyciem jednej z trzech linii armatury autorstwa Antonio Citterio dla marki Axor.

REKLAMA

W programie warsztaty, konkursy i stypendia dla najlepszych. W konkursie mogą wziąć udział zawodowi projektanci oraz studenci. Projekt konkursowy, może być przygotowany specjalnie na konkurs, a także może przedstawiać już zrealizowaną łazienkę, z portfolio projektanta.

Główna nagroda to kurs z zakresu projektowania na jednej z wiodących europejskich uczelni. Kurs będzie wybierany razem ze zwycięzcą, aby spełniał oczekiwania konkretnej osoby.

Dodatkowo do wygrania dwie nagrody specjalne; 5000 zł za projekt zrealizowanej łazienki oraz 5000 zł dla projektu studenckiego. Prace należy zgłaszać do 10 grudnia 2015 roku. Konkurs jest dwuetapowy. Najlepsi uczestnicy konkursu wybrani przez Jury w pierwszym etapie będą mieli możliwość zaprezentowania swych projektów bezpośrednio przed Jury w dniu 15.03.2016 roku w siedzibie firmy Hansgrohe.

Więcej informacji na Akademia Hansgrohe.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA