REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zaprojektuj łazienkę w rozmiarze XS. I wygraj 8 tys. złotych

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 21 cze 2015 17:43
Zaprojektuj łazienkę w rozmiarze XS. I wygraj 8 tys. złotych

Do 20 lipca można nadsyłać prace na konkurs zorganizowany przez firmę Kludi. Skierowany jest do młodych projektantów – studentów i absolwentów szkół wyższych.

REKLAMA

Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaprojektować najmniejszą, ale jednocześnie funkcjonalną i ergonomiczną łazienkę z wykorzystaniem produktów firmy Kludi.

Jeden ze liderów na rynku armatury sanitarnej od dawna kładzie nacisk na funkcjonalne rozwiązania, dopasowane do zmieniających się potrzeb klientów. Pojawiające się coraz częściej zapytania o możliwość mądrego i ergonomicznego zagospodarowania małych wnętrz łazienkowych tak, aby nie tracić przy tym na jakości i designie, znajdują swe odbicie w zadaniu konkursowym.

Kludi, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, zachęca do działania młodych projektantów, którzy - korzystając z szerokiej gamy produktów i funkcjonalnych rozwiązań marki - mają stworzyć idealne wnętrze łazienkowe o jak najmniejszych gabarytach.

- Jeśli potrafisz zaprojektować najmniejszą łazienkę, potrafisz zaprojektować każde wnętrze – rzuca wyzwanie uczestnikom Iwona Wilczek, architekt reprezentujący SARP Opole - partnera konkursu - Zadanie nie jest łatwe, gdyż musi być przemyślane w najdrobniejszym szczególe i mądrze zaplanowane. Liczy się ciekawy pomysł – kontynuuje członkini jury konkursu. Jest o co walczyć – łączna pula nagród to 16 000 PLN.

Termin nadsyłania prac upływa 20 lipca 2015.

Więcej o konkursie na http://www.konkurskludi.pl/.

Portal RynekLazienek.pl oraz magazyn Łazienka są patronami konkursu.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA