Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zbliża się Forum Dobrego Designu

  • Autor: Magazyn Łazienka
  • 05 gru 2013 22:04
Zbliża się Forum Dobrego Designu

Czołowi polscy projektanci wzornictwa i promotorzy designu, producenci i dystrybutorzy z różnych segmentów wyposażenia wnętrz, uznani architekci wnętrz wezmą udział w Forum Dobrego Designu.

REKLAMA

Konferencja odbędzie się 10 grudnia 2013 r. w Warszawie.

Tomek   Rygalik,   jeden   z   najwybitniejszych   i   najbardziej   utytułowanych   polskich   projektantów wzornictwa, Michał Piernikowski, dyrektor Łódź Design festiwal i współorganizator wielu projektów związanych z przemysłami kreatywnymi, Piotr Voelkel, założyciel i współwłaściciel Grupy Kapitałowej Vox, założyciel School of Form i współtwórca centrum designu Concordia Design czy Piotr Szkurłat, dyrektor Strefy Inwestycje Ceramiki Paradyż – to tylko niektórzy uczestnicy dyskusji panelowych, które odbędą się w czasie Forum Dobrego Designu.

Tematem przewodnim konferencji jest design i wpływ wzornictwa na wizerunek marki i sprzedaż produktów dedykowanych wnętrzom. Zaproszeni goście będą rozmawiać, jakie działania powinni podjąć   producenci   i   dystrybutorzy,   aby   współpraca   na   linii   producent-projektant   wzornictwa-architekt wnętrz była efektywniejsza. Zastanowią się nad przeszłością i przyszłością designu w Polsce, a w tym kontekście – nad przyszłością i możliwościami rozwoju rynku wyposażenia wnętrz. Omówią preferencje konsumentów i tendencje sprzedaży produktów do wnętrz w Polsce.

W czasie Forum Dobrego Designu odbędą się dwa panele dyskusyjne. Jeden z nich „Czym jest dobry design? Dlaczego warto stawiać na współpracę z projektantami i jak dzięki tej współpracy stworzyć dobry produkt” poprowadzi Ewa Trzcionka, promotor designu, redaktor naczelna magazynu Design Alive. Moderatorem kolejnego panelu  pt. „Jak sprzedać design? Czy dobre wzornictwo w Polsce się sprzedaje i co zrobić, aby odniosło rynkowy sukces”  będzie Justyna Łotowska, redaktor naczelna magazynu Dobrze Mieszkaj i serwisu Dobrzemieszkaj.pl.

Ważnym elementem Forum Dobrego Designu stanie się również uroczysta gala wręczenia tytułów Dobry  Design 2014. W  tym roku  miała  bowiem miejsce trzecia już  odsłona konkursu,  którego organizatorem   jest   magazyn   Dobrze   Mieszkaj.     W   konkursie,   mającym   na   celu   wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wykończenia wnętrz, jury stanowiło aż 120 architektów i projektantów wnętrz.

Organizatorem jest magazyn Dobrze Mieszkaj i serwis Dobrzemieszkaj.pl. Partnerami głównymi forum są Ceramika Paradyż oraz Laufen.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA