REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zehnder zaprasza na mediolańskie targi Mostra Convegno Expocomfort

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 08 lut 2018 12:03
Zehnder zaprasza na mediolańskie targi Mostra Convegno Expocomfort
Na targach MCE we Włoszech zademonstrowane zostanie rewolucyjne, komfortowe urządzenie grzewcze Zehnder Zenia. Fot. Zehnder

Na targach MCE w Mediolanie (marzec br.), we Włoszech zademonstrowane zostanie rewolucyjne, komfortowe urządzenie grzewcze Zehnder Zenia. Zehnder Zenia w towarzystwie marki Runtal pojawi się również na 4Design Days w Katowicach.

REKLAMA

Na targach MCE we Włoszech zademonstrowane zostanie rewolucyjne, komfortowe urządzenie grzewcze Zehnder Zenia.

- Zenia to jednocześnie podgrzewacz i suszarka do ręczników, grzejnik na podczerwień oraz wentylator grzewczy o bardzo ciekawym, minimalistycznym wzornictwie – podkreśla walory nowego produktu Jerzy Stosiek, dyrektor generalny Zehnder Polska.

Nie zabraknie oczywiście klasyka – żeberkowego Charlestona – w kolejnej odsłonie, jak również Zehnder Aura EcoDesign oraz central wentylacyjnych w różnych zestawieniach. Oprócz tego Runtal – luksusowa marka Zehnder Group – przedstawi premiery w postaci grzejników Folio, Chime i Alban.

Targi w Polsce

Zehnder Zenia w towarzystwie marki Runtal pojawi się również na 4Design Days w Katowicach. Z kolei na Forum Wentylacja. Salon Klimatyzacja. w Warszawie Zehnder skupi się na urządzeniach zapewniających świeże powietrze poprzez komfortową wentylację wnętrz.

- Punktem obowiązkowym będzie innowacyjna, najwydajniejsza centrala wentylacyjna Zehnder ComfoAir Q, która uczyniła firmę Zehnder liderem rynku wysokowydajnych rekuperatorów. Prezentowaną nowością będzie natomiast anemostat nawiewny ComfoValve Luna S125 – zachęca Jerzy Stosiek.

Kompleksowość oraz zaawansowanie techniczne systemu ogrzewania i chłodzenia sufitowego Nest zostanie zaprezentowane w pełnej krasie, a zwykle pełni swoje funkcje ukryty w suficie. Zehnder Zenia tym razem wraz z szeroką gamą produktów wentylacyjnych oraz ogrzewania i chłodzenia sufitowego zaprezentuje się na targach Instalacje w Poznaniu. 

Komfortowa temperatura i jakość powietrza

Warto udać się na targi i sprawdzić, jak Zehnder może podnieść jakość życia przez dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrz. To wszystko przy zachowaniu atrakcyjnego wzornictwa, jakości wykonania, innowacyjnej technologii, wygodnego użytkowania i efektywności.

Czytaj także: [Fotorelacja] Zobacz co się teraz dzieje na targach Cevisama 2018


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA