REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zgłoś swój produkt do konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2016"

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 13 sty 2016 09:01
Zgłoś swój produkt do konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2016"

Po raz piętnasty specjalistyczne jury wybierze najlepsze produkty do łazienek. Czy w tym gronie będą również Wasze rozwiązania? Do 5 lutego czekamy na zgłoszenia do konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2016".

REKLAMA

Szanowni Państwo,

Doskonale wiemy jak ważna jest troska o losy produktów Państwa marki. Kwestie związane z promocją, rynkową konkurencją, zdobyciem uznania ze strony klientów i dystrybutorów, to tylko niektóre z problemów firm wprowadzających na rynek nowości. Pomocny w ich rozwiązaniu dla wielu z Państwa będzie organizowany przez nas Konkurs „Łazienka – Wybór Roku”.

Jest to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Od momentu swojego powstania, czyli od 2001 r. „Łazienka – Wybór Roku” cieszy się dużym zainteresowaniem branży. Jury naszego Konkursu, w skład którego oprócz przedstawicieli magazynu „Łazienka” wchodzą także reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci, jest gwarancją obiektywnej i profesjonalnej oceny zgłoszonych produktów. Nagrodzone w naszym Konkursie wyroby i kolekcje śmiało zatem uznać można za najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa.

Tytuł „Łazienka – Wybór Roku” jest potwierdzeniem tego, że Państwa produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent to firma godna polecenia i zaufania. Jesteśmy przekonani, że warto o niego powalczyć. Od 15 lat pracujemy nad tym, aby nasz Konkurs nieprzerwanie był synonimem jakości i dobrych praktyk rynkowych.

Konkurs rozpoczyna się w styczniu 2016 r. Zainteresowane firmy mogą zgłaszać produkty do Biura konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2016” do 5 lutego 2016 r.

Pełna wersja regulaminu i formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo poniżej

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie!

Marta Borowska, redaktor naczelna Grupy Produktów Branżowych

Biuro konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2016”

magazyn „Łazienka”, 15-425 Białystok, ul. Cieszyńska 3A
tel. 609 791 774, 609 791 797; fax (85) 71 94 669 
e-mail: wyborroku@ryneklazienek.pl 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA