Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

BUDMA 2014, motyw targów. / for. materiały prasowe organizatora

Wśród laureatów medali Międzynarodowych Targów Branży Szklarskiej Glass 2014 znalazł się produkt dedykowany zastosowaniom również w łazienkach - Priva-Lite od GlassSolutions Saint-Gobain.

REKLAMA

Znamy już zdobywców Złotego Medalu MTP tegorocznego bloku targów BUDMA. Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr. hab. inż. Józefa Jasiczaka, z-cy Dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowlanych Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechnikii Poznańskiej, przyznał tytuły 22 produktom. Nagrodzone wyroby charakteryzujące się wysoką innowacyjnością i najwyższą jakością. Zdobywcy Złotych Medali będą prezentowani, jak co roku, podczas targów na specjalnie wydzielonym stoisku.

Wśród laureatów medali z Międzynarodowych Targach Branży Szklarskiej Glass 2014 znalazł się produkt dedykowany zastosowaniom również w łazienkach. To Priva-Lite od GlassSolutions Saint-Gobain, czyli aktywne szkło, które pod wpływem prądu elektrycznego zmienia swoją matową postać na w pełni przezierną. Zastosowanie znajduje m.in przy aranżacji ścianek działowych w pokojach i łazienkach, a także aneksach kuchennych, Podwyższony poziom bezpieczeństwa i niskie zużycie energii sprawia, że nadaje sie ono do hotelowych pokoi i łazienek, czy stref Weelnes& Spa.

Jeden z prezentowanych zwycięzców odbierze podczas targów dodatkową nagrodę - Złoty Medal MTP - Wybór Konsumenta. Na najlepszy produkt można głosować na stronie www.zlotymedal.mtp.pl, a także w trakcie trwania targów w specjalnych "Strefach Mistrzów".
Ważnym punktem tegorocznych targów BUDMA będzie strefa "Aqua-San. Inspiracje 2014", na której będą prezentowane m.in. najnowsze trendy w obszarze projektowania płytek ceramicznych. Swoje wyroby pokażą tam Stargres, Ceramika Color oraz Ceramika Końskie, czyli firmy należące do Grupy Końskie. Specjalna przestrzeń dedykowana architektom wnętrz i dystrybutorom ceramiki zlokalizowana będzie w pawilonie 7A MTP.

(mp, ak)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA