Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Fot. Sanplast

Z początkiem nowego roku Sanplast wprowadził zmiany w cenniku i dotychczasowej ofercie produktowej.

REKLAMA

Z początkiem nowego roku Sanplast wprowadził zmiany w cenniku i dotychczasowej ofercie produktowej. Zmiany w głównej mierze podyktowane były potrzebami rynku. Jednakże w kwestii asortymentu ważną rolę odegrały również indywidualne opinie klientów. 

Szczególnym zainteresowaniem użytkowników cieszą się produkty serii TX i to właśnie tej serii poświęcono najwięcej uwagi. Rozszerzono wachlarz kabin wprowadzając nowe wymiary wśród półokrągłych i kwadratowych oraz zaprezentowano nowe kabiny prostokątne oraz pierwszą w tym segmencie, kabinę asymetryczną. Dotychczas oferowane kabiny o wysokości 185 cm zyskały dodatkowe 5 cm, stając się jeszcze bardziej funkcjonalne. Produkty w starych wymiarach dostępne będą jednak nadal do wyczerpania zapasów. Całość zmian uzupełniają  kabiny nawannowe z możliwością stworzenia zabudowy wanny.

Wprowadzono również spore zmiany w zakresie brodzików. Nowe brodziki „Classic II” o głębokości 5 cm dostępne są w komplecie z syfonem. Wśród brodzików nowej serii znaleźć można również modele kwadratowe i półokrągłe w wersji zabudowanej oraz półokrągłe asymetryczne do skompletowania z obudową aluminiową. W nowej ofercie znalazły się też nowe wymiary prostokątnych brodzików „Space Line” o szerokości 80 cm, a także nowe modele wykonane z odlewu mineralnego o 8 cm głębokości.

Analiza rynku wanien zaowocowała rozszerzeniem oferty o modele asymetrycznych wanien serii „As”, a także wprowadzeniem nowej, atrakcyjnej wzorniczo serii „Prestige”, obejmującej wanny w wersjach prostokątnych, symetrycznych oraz owalną.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA