REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zmiany w Rovese - dwie nowe osoby w Radzie Nadzorczej

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 01 lip 2015 09:23
Zmiany w Rovese -  dwie nowe osoby w Radzie Nadzorczej
fot. Rovese

Dwóch członków Rady Nadzorczej Rovese SA zrezygnowało z pełnienia swych funkcji. Walne Zgromadzenie Rovese SA powołało nowych.

REKLAMA

Zarząd Rovese S.A. poinformował, że w dniu 23 czerwca 2015 do Spółki wpłynęło oświadczenie Jacka Tucharza o rezygnacji z funkcji członka Rady Nadzorczej Rovese SA ze skutkiem z chwilą rozpoczęcia obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy zwołanego na dzień 25 czerwca 2015 r. Z funkcji członka Rady Nadzorczej Rovese SA zrezygnował również Mariusz Waniołek - jak czytamy w komunikacie z 25 czerwca.

Oba oświadczenia o rezygnacji nie zawierają informacji o przyczynie.

W dniu 25 czerwca 2015 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie Rovese S.A. powołało w skład Rady Nadzorczej Rovese SA Wojciecha Ciesielskiego i Jarosława Grodzkiego.

Wojciech Ciesielski jest magistrem prawa, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, adwokatem. W latach 1987 – 1990 był zatrudniony w Sądzie Rejonowym w Kielcach jako aplikant sądowy, w 1990 roku złożył egzamin sędziowski. Od 1991 roku w grupie firm Michała Sołowowa pełnił funkcje szefa zespołu prawnego, prokurenta, członka zarządów, członka rad nadzorczych. W okresach: 2002 – 2004 r. Członek Rady Nadzorczej Orbis S.A., 2003-2015 Członek Rady Nadzorczej Echo Investment S.A., Członek Rady Nadzorczej Synthos S.A.

Jarosław Grodzki jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 1994 roku ukończył Podyplomowe Studium Podatkowe w Szkole Głównej Handlowej. Od 1992 roku pracował w Banku Handlowym w Warszawie S.A.. Uczestniczył w organizacji Centrum Operacji Kapitałowych Banku Handlowego w Warszawie S.A., a następnie pracował w Wydziale Emisji Papierów Wartościowych Banku Handlowego.

W 1996 roku został powołany na stanowisko Dyrektora Biura Doradztwa Finansowego. W Banku Handlowym w Warszawie S.A. pracował do grudnia 1997 roku. Od 1998 roku związany z Echo Investment S.A. początkowo jako Dyrektor Pionu Sprzedaży, od 1999 roku Wiceprezes Zarządu, a w latach 2007 – 2008 Prezes Zarządu Echo Investment S.A. Od roku 2009 pełni stanowiska osób zarządzających w grupie spółek kontrolowanych przez Michała Sołowowa, obecnie m.in. prezes zarządu spółek: FTF Columbus S.A., Ustra S.A oraz dyrektor zarządzający FTF Galleon S.A. Luksemburg. Od roku 2011 Przewodniczący Rady Nadzorczej Synthos S.A.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA