REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zmiany w zarządach spółek Grupy Refleks

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 05 sty 2017 11:36
Zmiany w zarządach spółek Grupy Refleks
Adam Rożko i Adam Ptasiński / fot. Refleks

Na podstawie uchwał podjętych w dniu 30 grudnia 2016 roku przez Nadzwyczajne Zgromadzenia Wspólników Spółek BR Konsorcjum Sp. z o.o. i LogiQ Sp. z o.o., z dniem 1 stycznia 2017 roku nastąpiły zmiany w składach Zarządu tych Spółek.

REKLAMA

W związku z rezygnacją Adama Rożko ze stanowiska Prezesa Zarządu BR Konsorcjum Sp. z o.o., komplementariusza BR Konsorcjum Sp. z o.o. Refleks Sp.k, na stanowisko to został z dniem 1 stycznia powołany Adam Ptasiński.

Poza zmianą na stanowisku Prezesa Zarządu struktura organizacyjna Spółki pozostaje niezmieniona. W związku z powyższym skład Zarządu BR Konsorcjum Sp. z o.o. Refleks Sp.k. wygląda następująco: Adam Ptasiński – Prezes Zarządu, Artur Kruczek – Członek Zarządu, Małgorzata Zaniewska – Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy.

Dodatkowo prawo do reprezentacji Spółki posiadają: Wioletta Kulesza-Jurszewicz – Prokurent, Głowna Księgowa, Alina Sosnowska – Prokurent, Dyrektor Zarządzający, Cezary Piekarski – Prokurent, Dyrektor Handlowy.

Adam Ptasiński wraca po dwóch latach na stanowisko Prezesa Zarządu i do głównych struktur handlowych Refleksu i zarządzania siecią Salonów Łazienek BLU. Oznacza to również, że główny etap uruchomienia projektu Centrum Logistycznego LogiQ w Koluszkach, którym w ostatnich miesiącach zarządzał i prowadził, został zakończony. Magazyn, systemy i cała struktura organizacyjna osiągnęła podstawową sprawność i zdolność do samodzielnego, a także prawidłowego działania.

"Mamy świadomość, że daleka jest jeszcze droga do pełnej wydajności i całkowitego zadowolenia klientów, a także Właścicieli i Zarządu Spółek Grupy Refleks z działania Centrum Logistycznego LogiQ. Uzyskanie pełnej sprawności to proces w tym wypadku wieloetapowy i długotrwały, w którym Pan Adam Ptasiński nadal będzie aktywnie uczestniczył korzystając ze swojego doświadczenia, wspierając i doradzając dla nowego Prezesa Zarządu w kwestiach organizacyjnych, logistycznych, optymalizacji procesów i dalszej poprawy sprawności działania" - czytamy w komunikacie Spółki.

Wyzwania stojące przed strukturą handlową Refleksu i sieci Salonów BLU wymagają natomiast zmian organizacyjnych i w zarządzaniu, które pozwoliłyby na wytyczenie nowych celów i reorganizację Spółki. Jednocześnie ma to na celu odciążenie głównego właściciela Spółek Grupy Refleks - Adama Rożko, od bezpośredniego zarządzania sprzedażą i strukturami handlowymi, umożliwiając mu jednocześnie skupienie się na realizacji nowych projektów w obszarze inwestycyjnym.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA