Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zmiany w zarządzie Ceramiki Paradyż

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 12 cze 2017 10:06
Zmiany w zarządzie Ceramiki Paradyż
Emil Margasiński, nowy Wiceprezes Zarządu ds. Handlu

Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników jednogłośnie podjęło uchwałę o odwołaniu Wiceprezesa ds. Handlu, Piotra Tokarskiego. Stanowisko Wiceprezesa ds. Handlu objął Emil Margasiński.

REKLAMA

W dniu 8 czerwca br. nastąpiły zmiany w Zarządzie Spółek Grupy Paradyż. Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników jednogłośnie podjęło uchwałę o odwołaniu Wiceprezesa ds. Handlu, pana Piotra Tokarskiego.

Tego samego dnia na stanowisko Wiceprezesa ds. Handlu powołano Pana Emila Margasińskiego, który dotychczas pełnił w Spółkach funkcję Dyrektora Departamentu Eksportu.

Emil Margasiński jest absolwentem Politechniki Łódzkiej na Wydziale Organizacji i Zarządzania. Z Grupą Paradyż związany jest od 2004 roku, gdzie do tej pory odpowiadał m.in. za koordynowanie sprzedaży detalicznej, tworzenie i monitorowanie funkcjonowania procedur w zakresie obsługi klienta, oraz nadzór i realizację planów sprzedażowych Departamentu Eksportu.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • jak nie odpowiadają Ci warunki to dlaczego tym handlujesz ?
    • Mario2, 2017-06-16 21:19:29
  • Mam nadzieję, że Paradyż pójdzie po rozum do głowy i zmieni warunki dla sklepów stacjonarnych, bo to rozwiązanie, które jest obecnie, nie sprzyja proponowaniem płytek Paradyż przez sprzedawców.
    • Mario, 2017-06-13 12:59:01

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA