REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zmiany w zarządzie Hansgrohe SE

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 11 sty 2018 14:40
Zmiany w zarządzie Hansgrohe SE
Cała europejska sprzedaż, w tym Niemcy, została połączona w jeden obszar zarządzania kierowany przez Christophe'a Gourlana. Fot. Andreas Pohlmann
Zmiany w zarządzie Hansgrohe SE
Zmiany w zarządzie Hansgrohe SE
Zmiany w zarządzie Hansgrohe SE

Wraz z początkiem roku 2018 w ramach Hansgrohe nastąpiły znaczące zmiany w strukturach organizacyjnych firmy.

REKLAMA

Na posiedzeniu w dniu 21 września Rada Nadzorcza jednogłośnie podjęła szereg ważnych decyzji personalnych, które zaczęły obowiązywać od dnia 1 stycznia 2018 roku. W ramach Zarządu wzmocnione zostały funkcje sprzedażowe, kluczowe w strategii rozwoju firmy.

Cała europejska sprzedaż, w tym Niemcy, została połączona w jeden obszar zarządzania kierowany przez Christophe'a Gourlana, który do tej pory był wiceprezesem ds. Sprzedaży w Europie. Inny specjalista ds. Sprzedaży, Hans-Jürgen Kalmbach, jest obecnie odpowiedzialny za sprzedaż międzynarodową. Hans-Jürgen Kalmbach, absolwent ekonomii, od 20 lat związany jest z firmą Hansgrohe, ostatnio zajmował stanowisko wiceprezesa ds. Sprzedaży w regionie Azji i Pacyfiku.

Ponadto Rada Nadzorcza powołała Reinharda Mayera, na stanowisko nowego dyrektora finansowego. Reinhard Mayer, absolwent ekonomii i inżynierii, od początku swojej kariery zawodowej specjalizował się w finansach i controllingu, dzięki czemu może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Frank Schnatz, którego umowa została przedłużona przez Radę Nadzorczą, pozostał członkiem Zarządu odpowiedzialnym za rozwój produktu, produkcję i zarządzanie jakością. Frank Semling jest nadal dyrektorem ds. Pracy odpowiedzialnym za zarządzanie logistyką i usługami. Thorsten Klapproth pozostaje na pozycji Prezesa Zarządu. 

– Taka struktura Zarządu Grupy Hansgrohe konsekwentnie realizuje strategię firmy, w której kluczową rolę odgrywają relacje z klientami, innowacyjność produktów i regiony geograficzne. Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, nasza uwaga będzie skierowana w stronę klienta ostatecznego. Wraz z naszym zespołem pracowników będziemy kontynuować historię sukcesu Grupy Hansgrohe w przyszłości – możemy przeczytać w oświadczeniu firmy.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA