REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Znamy ceny kolekcji Macieja Zienia dla Biedronki

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 11 paź 2016 14:21
Znamy ceny kolekcji Macieja Zienia dla Biedronki
Home&Spa by Maciej Zień / fot. Jeronimo Martins

Maciej Zień przygotował kolekcję na wyłączność dla sieci Biedronka. Tekstylia łazienkowe z nowej kolekcji Home & Spa by Maciej Zień będą dostępne w wybranych sklepach od 13 października, a ceny zaczynają się już od 21,99 zł.

REKLAMA

Premiera przygotowanej dla klientów sieci Biedronka kolekcji Home & Spa by Maciej Zień odbyła się 4 października podczas spotkania prasowego, w którym wzięli udział dziennikarze i styliści z pism i portali modowych, lifestylowych oraz biznesowych.

W kolekcji znalazły się szlafroki i kapcie domowe w wersji damskiej i męskiej oraz ręczniki, dywaniki łazienkowe i kosmetyczki. Wszystkie produkty zaprojektowane zostały w trzech klasycznych wersjach kolorystycznych: bieli, beżu i granacie. Będzie można je nabyć w atrakcyjnych cenach: szlafrok – 99,90 zł, komplet 2 ręczników (o wymiarach 70x140 cm i 50x80 cm) – 49, 99 zł, kapcie domowe – 24,99 zł, dywanik łazienkowy – 34,99 zł, kosmetyczka – 21,99 zł.

Artykuły zaprojektowane przez Macieja Zienia będą dostępne w sklepach sieci Biedronka na wyłączność. Wszystkie będą dostępne do wyczerpania zapasów.

- Moja kolekcja dla Biedronki jest inspirowana domowym SPA. Ten projekt był dla mnie nowym wyzwaniem. Chciałem stworzyć linię tekstyliów, która będzie pewnego rodzaju eksperymentem, przygotować coś, czego nigdy wcześniej nie robiłem. Dzięki temu moja twórczość wkroczyła na nowy poziom, a ja sam sprawdziłem się jako projektant w nieco innej roli – powiedział projektant Maciej Zień.

(źródło: Jeronimo Martins)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA