REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Znamy kolejnych prelegentów konferencji marketingowej

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 05 paź 2016 08:51
Znamy kolejnych prelegentów konferencji marketingowej
fot. Shutterstock

Stowarzyszenie Łazienka ogłosiło kolejnych prelegentów konferencji "Marketing w branży łazienkowej", która odbędzie się 26 października br. w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. Magazyn "Łazienka" jest patronem medialnym wydarzenia.

REKLAMA

Uczestnicy konferencji wysłuchają prelekcji:

- "Skuteczna promocja w kanale DIY" - wygłosi ją Jacek Klimek, Akytywny Menedżer, Certyfikowany Trener Biznesu, który swoje doświadczenie zbierał jako Szef Zakupu OBI, Komfort oraz Szef Sprzedaży Sopro;

- "Kim jest współczesny architekt i jak z nim współpracować" - prelegentem będzie Krzysztof Sołducha - założyciel i redaktor naczelny Grupy Sztuka Architektury;

W programie znajdą się również zapowiadane wcześniej wystąpienia:

- „Miedzy piekłem marketingu a niebem sprzedaży” – czyli jak polscy konsumenci podejmują decyzje o wyborze wyposażenia łazienkowego opowie jedna z najbardziej znanych postaci polskiego marketingu – Jacek Kotarbiński.

- „Salonowe selfie - lepsze z profilu, czy en face?” - o dobrych praktykach i ułomnościach ekspozycji salonów łazienkowych opowie, całkowicie subiektywnie, Marcelin Matusiak z Instytutu GfK Polonia badającego od lat sektor łazienkowy w Polsce.

- „Współpraca marketingowa na linii producent – dystrybutor” – bardzo dobrze znany z praktyki temat przybliży Grzegorz Zuchmański vice-dyrektor SBS.

W programie konferencji nie zabraknie również wystąpienia przedstawiciela magazynu "Łazienka". Naszym tegorocznym tematem jest reklama w magazynie "Łazienka" - 20 lat temu i dziś.

Konferencja odbędzie się 26.10.2016 r. w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA