Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grupa Paradyż - siedziba / fot. Grupa Paradyż

Grupa Paradyż po raz pierwszy wzięła udział w konkursie i znalazła się w gronie zwycięzców.

REKLAMA

W czasie tegorocznej Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, 11 najlepszych polskich firm otrzymało nagrody Lidera Polskiego Biznesu. Grupa Paradyż po raz pierwszy wzięła udział w konkursie i znalazła się w gronie zwycięzców. Złotą statuetkę, z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego, w imieniu firmy odebrał Łukasz Kardas, prezes zarządu Spółek Grupy Paradyż.

Nagrody w konkursie Lider Polskiego Biznesu od 22 lat przyznawane są firmom i ich szefom, którzy w swojej działalności kierują się etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe.

W tegorocznej edycji nominowano 36 przedsiębiorstw, których oceny dokonało Jury konkursu w składzie: dr Wiktor Patena (przewodniczący), prof. Tomasz Wielicki, dr Grażyna Majcher-Magdziak oraz Ewa Radko. W trakcie weryfikacji przedsiębiorstw pod uwagę brane były nie tylko wskaźniki ekonomiczne, ale również nowoczesność i jakość produktów, poziom inwestycji proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy, zaangażowanie w działalność charytatywną oraz dbałość o środowisko naturalne.

Z listy 36 nominowanych wyłoniono 11 firm, którym przyznano Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Wśród nich znalazła się Grupa Paradyż, która po raz pierwszy wzięła udział w konkursie. Firma została nominowana między innymi za imponujące wyniki ekonomiczne, stały wzrost zatrudnienia oraz szczególną dbałość o środowisko naturalne, poprzez systematycznie podejmowane działania proekologiczne.

- Złota statuetka Lidera Polskiego Biznesu to nagroda, która jest dla mnie podwójnie ważna. Z jednej strony jest potwierdzeniem tego, że nasze plany rozwoju i podejmowane inwestycje są zauważalne i przynoszą oczekiwany efekt. Z drugiej strony pokazuje, że cele, które sobie stawiamy w codziennej pracy, są kluczem do naszego sukcesu – mówi Łukasz Kardas, prezes zarządu Spółek Grupy Paradyż. - Profesjonalizm, dobra współpraca, pasja wkładana w to, co robimy pozwalają nam nie tylko dostarczać na rynek produkty wysokiej jakości spełniające marzenia klientów o pięknym wnętrzu, ale również rozwijać się na polskim i zagranicznych rynkach.

Tegoroczna Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu odbyła się 26 stycznia 2013 roku, w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Wzięło w niej udział prawie 2 tysiące gości, wśród których oprócz nagrodzonych znaleźli się dyplomaci, przedstawiciele świata kultury, członkowie rządu oraz parlamentarzyści, przedstawiciele nauki oraz znani publicyści.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA