REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zucchetti.Kos z wyróżnieniem Compasso d'Oro

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 16 cze 2016 13:52
Zucchetti.Kos z wyróżnieniem Compasso d'Oro
Stoisko Zucchetti.Kos na targach iSaloni 2016 / fot. Anna Raducha-Romanowicz
Zucchetti.Kos z wyróżnieniem Compasso d'Oro
Zucchetti.Kos z wyróżnieniem Compasso d'Oro

Zucchetti.Kos otrzymało wyróżnienie od włoskiego stowarzyszenia projektowania przemysłowego Associazione per il Disegno Industriale (ADI).

REKLAMA

Założone w 1954 roku ADI co roku przyznaje prestiżowe nagrody Compasso d'Oro. To jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Promuje produkty, które wyróżniają się oryginalnością oraz funkcjonalną i materiałową innowacyjnością.

W roku 2016 firma Zucchetti.Kos otrzymała dwa wyróżnienia Compasso d'Oro w kategorii Design for Living: dla przysznica Closer oraz kabiny Wazebo.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, iż w roku 2016 otrzymaliśmy wyróżnienie Compasso d'Oro dla Closer oraz Wazebo. Jest to kolejny dowód uznania naszej zdolności do tworzenia innowacyjnych i oryginalnych produktów, podobnie jak wcześniejsze nagrody Compasso d'Oro dla LAB03, Spin, Faraway i Morphing. To zachęta, aby kontynuować naszą podróż, która zawsze opierała się na innowacyjności i jakości wzornictwa wzornictwa. [...] Nasze specjalne podziękowania przekazujemy projektantom - Diego Grandi i Ludovice oraz Roberto Palomba, którzy rozumieją i interpretują nasz świat w najlepszy możliwy sposób - mówi Elena Zucchetti, prezes Zucchetti.Kos.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA