REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

3 pomysły na drzwi łazienkowe

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 03 lip 2017 13:20
3 pomysły na drzwi łazienkowe
Drzwi łazienkowe Nova 2.1 marki Porta ze zintegrowaną lustrzaną taflą pokrywającą niemal całe skrzydło drzwiowe. Fot. Porta
3 pomysły na drzwi łazienkowe
3 pomysły na drzwi łazienkowe
3 pomysły na drzwi łazienkowe

Drzwi łazienkowe to specyficzny rodzaj drzwi wewnętrznych. Zobaczcie 3 ciekawe pomysły.

REKLAMA

Drzwi łazienkowe powinny spełniać różne wymogi - zaczynając od tego, że muszą zapewniać odpowiednią wentylację, a kończąc na tym, że nie powinny otwierać się do środka pomieszczenia.

Oprócz kwestii bezpieczeństwa warto również wziąć pod uwagę dodatkowe funkcje jakie mogą pełnić drzwi łazienkowe, oprócz tej podstawowej, jaką jest dzielenie przestrzeni. Drzwi łazienkowe, zwłaszcza w łazienkach pozbawionych okna, jest doświetlenie przestrzeni.

Większość osób nie zdecyduje się na całkowicie przeźroczyste drzwi, gdyż zależy im na intymności w łazience. Jednak już drzwi ze szkła satynowego, mlecznego, częściowo nieprzeziernego będą delikatnie przepuszczać światło do wnętrza łazienki, zapewniając jednak poczucie prywatności. 

Właściciele małych łazienek z pewnością polubią drzwi wielofunkcyjne. Możemy na zwykłych drzwiach przykleić wieszaki na ręczniki, ale możemy również zainwestować w drzwi oferujące dodatkowe funkcje w zestawie: np. zintegrowane z wieszakami, koszykami na akcesoria łazienkowe lub... lustrzaną taflą.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA