REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

AGD dla zapominalskich: nowe pralki i pralko-suszarki

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 30 sie 2016 20:03
AGD dla zapominalskich: nowe pralki i pralko-suszarki
Do rodziny produktów AddWash, oprócz wcześniej dostępnej pralki, dołączają również pralki małogabarytowe Slim oraz pralko-suszarki. Na zdjęciu pralka AddWash. Fot. Samsung
AGD dla zapominalskich: nowe pralki i pralko-suszarki
AGD dla zapominalskich: nowe pralki i pralko-suszarki

Pralka, do której można dorzucić ubrania już w trakcie prania zyskała "towarzyszki" w postaci pralek małogabarytowych oraz pralko-suszarek z tą samą funkcją.

REKLAMA

Samsung Electronics ogłosił rozszerzenie oferty AddWash o dwie nowe linie pralko-suszarek i pralek małogabarytowych Slim, które zostaną zaprezentowane na targach IFA 2016. To efekt dużego zainteresowania klientów oryginalnym rozwiązaniem AddWash, zaprezentowanym na IFA 2015. Samsung rozszerza gamę rozwiązań, dzięki którym użytkownicy mogą cieszyć się innowacjami pralek AddWash.

AddWash redefiniuje proces prania. Twórcy tego urządzenia dostrzegli to, że użytkownicy zapominają dodać pojedyncze ubrania, kiedy pralka została już uruchomiona. Aby rozwiązać ten problem, w modelach AddWash wykorzystano dodatkowe drzwi, przez które można wrzucić zapomniane rzeczy lub wlać płyn zmiękczający, nawet w trakcie prania. Samsung AddWash cały czas otrzymuje od światowych mediów pozytywne opinie i liczne nagrody za innowacyjność, a ich entuzjazm podzielają również konsumenci. Według nowego badania przeprowadzonego przez firmę Samsung, 92% użytkowników docenia możliwość dodania ubrań w trakcie prania, którą zapewniają dodatkowe drzwi. Aż 97% respondentów uważa, że dzięki tej funkcji pranie jest wydajniejsze, a 98% jest z pralek AddWash bardzo zadowolonych.*

Funkcja AddWash cały czas robi duże wrażenie na konsumentach w Europie, a my jesteśmy niezwykle usatysfakcjonowani, że możemy oferować ją w większej liczbie modeli – powiedział BS Seo, Executive Vice President w Samsung Electronics. Jest to unikalne i wygodne rozwiązanie dla nowoczesnych, zajętych rodzin, a razem z innymi funkcjami oraz innowacjami, oferowanymi w naszych pralkach, które są liderami na rynku, stanowi połączenie nie do pokonania.

Pralko-suszarki AddWash

Nowa linia pralko-suszarek AddWash będzie dostępna w dwóch wersjach: WD6500K i WD5500K. Oprócz flagowej funkcji AddWash, oba modele wyposażono w technologię Air Wash, dzięki której ubrania są odświeżane i dezynfekowane wyłącznie przy wykorzystaniu podgrzanego powietrza. Oznacza to, że ubrania zużywają się wolniej niż przy praniu tradycyjną metodą i są odświeżane bez użycia wody ani detergentów. Z dodatkowych drzwi AddWash można skorzystać również w czasie cyklu suszenia. Pralko-suszarka AddWash jest idealna dla ubrań, które wymagają prania chemicznego – dzięki temu możemy zaoszczędzić czas i pieniądze bez konieczności korzystania z pralni.

Nowe pralko-szuszarki wyposażono w uznaną technologię Eco Bubble, która umożliwia skuteczniejsze pranie nawet w niskich temperaturach. Rozwiązanie to przyspiesza proces spieniania detergentu, który szybko przenika włókna tkaniny i z łatwością usuwa brud, oszczędzając przy tym energię i nie niszcząc ubrań. Dodatkowo, dzięki cyklowi Super Szybkiemu, możemy skrócić czas prania nawet do 59 minut. Program ten opiera się na technologii Speed Spray, czyli użyciu dwóch dodatkowych natrysków umieszczonych w górnej części bębna.

AddWash Slim dla nowoczesnych mieszkańców miast

Pralki z linii Slim dostępne są w trzech seriach. Najmniejsze gabarytowo na rynku, o pojemności 6 kg, 7 kg, 8 kg lub 9 kg, są idealne dla nowoczesnych mieszkańców miast, dla których ważne jest jak najefektywniejsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu. Każdy model wyposażono w technologie Eco Bubble i Bubble Soak – dodatkowa faza prania sprawia, że ubrania są dokładniej namaczane w aktywnych bąbelkach, dzięki czemu brud i plamy usuwane są dużo skuteczniej.

W pralkach AddWash zastosowano także silnik Digital Inverter, który gwarantuje trwałość i wydajność urządzenia, minimalny poziom hałasu podczas pracy oraz znaczną oszczędność energii. Ponadto, możemy skorzystać z funkcji Smart Check, która automatycznie wykrywa i rozpoznaje rodzaj usterki, a następnie proponuje najlepsze rozwiązanie problemu. W razie awarii aplikacja wskaże źródło kłopotu i ułatwi w ten sposób przywrócenie sprawności urządzenia.

Pralki serii 6 i 5 z linii Slim są już dostępne w sprzedaży, natomiast pralko-suszarki serii 6, 5 oraz 4 trafią do polskiej dystrybucji na początku września.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA