REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Aranżacja łazienki: łącz elementy różnych stylów

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 14 wrz 2017 11:13
Aranżacja łazienki: łącz elementy różnych stylów
Aranżacja z płytkami Korzilius Rustic Maple White oraz Korzilius Modern Stone Grey. Fot. Tubądzin
Aranżacja łazienki: łącz elementy różnych stylów

Jednym z dominujących trendów w aranżacji wnętrz jest łączenie elementów o różnym stylu. Do nowoczesnej przestrzeni wprowadza się akcenty retro, wystrój nawiązujący do natury przełamywany jest surowymi, kontrastującymi elementami.

REKLAMA

Takie zestawienia pozwalają nadać wnętrzom unikalnego charakteru. Ceramika Tubądzin pokazuje, jak połączyć ze sobą różne kolekcje płytek, by uzyskać oryginalny efekt.

Nowa kolekcja Wood marki Korzilius łączy w sobie praktyczność, elegancję i harmonię. To płytki imitujące drewno, z jego naturalnym usłojeniem. O ile jednak wyglądem do złudzenia przypominają tworzywo, które naśladują, o tyle w konserwacji są nieporównywalnie łatwiejsze. Daje to znacznie większą swobodę w tworzeniu oryginalnych kompozycji w całej domowej przestrzeni.

Rustykalnie i ze smakiem

Łazienka w rustykalnej odsłonie? Czemu nie! Zastosowane w tej aranżacji płytki z kolekcji Wood pozwalają zbudować niezwykły klimat. Wprowadzają spokój i harmonię, optycznie powiększają pomieszczenie, a także nadają mu świeżości. Uwagę zwraca także bliskie sąsiedztwo „desek” Korzilius z umywalką. Ze względów praktycznych unikamy kładzenia naturalnego drewna tam, gdzie jest dużo wilgoci. Tu takie połączenie nie tylko ciekawie i estetycznie się prezentuje, ale także daje gwarancję trwałości. Z kolei zestawienie płytek o rustykalnym charakterze z mniejszymi, imitującymi cegłę (kolekcja Korzilius Modern Stone) burzy monotonię i nadaje wnętrzu odrobinę surowości.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA