REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Aranżacja łazienki: postaw na kolory drewna i heksagony

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 20 cze 2017 14:32
Aranżacja łazienki: postaw na kolory drewna i heksagony
Aranżacja kolekcji Wood marki Korzilius i Paris Madeleine kreacji Macieja Zienia dla Tubądzin

Aranżując pomieszczenie z użyciem płytek ceramicznych nie musimy decydować się tylko na jeden kształt oraz wzór. Dlaczego by nie zestawić prostokątnych płytek z tymi o kształcie heksagonów?

REKLAMA

To odważne i intrygujące połączenie znalazło się w aranżacji nowej kolekcji WOOD marki Korzilius. Płytki inspirowane drewnem, Wood Block Brown, połączone zostały z gresowymi heksagonami z kolekcji Paris Madeleine projektu Macieja Zienia. Obok takiego wnętrza nikt nie przejdzie obojętnie!

Nowe kolekcje płytek marki Korzilius, Wood, imitują naturalne drewno, prezentując jego pełne usłojenie. Nadają wnętrzu ciepła, będąc przy tym niezwykle uniwersalne. Można bowiem łączyć je z wieloma kolekcjami płytek ceramicznych. W przypadku najnowszej aranżacji od Grupy Tubądzin płytki Wood Block Brown zostały zestawione z płytkami w kształcie heksagonów z kolekcji Paris Madeleine projektu Macieja Zienia.

Prezentują one czystą biel, która przełamana jest delikatną szarością. Całość tworzy na płytkach z kolekcji Paris wzór przypominający marmur. Heksagony świetnie kontrastują tutaj z „deskami” Korzilius. Taki mix pozwolił uzyskać nie tylko bardzo nowoczesne wnętrze, ale również łamiące schematy.

Dodatkowo to intrygujące połączenie świetnie wygląda nie tylko na podłodze salonu czy łazienki. Przenieśmy je na ściany, a nasze pomieszczenie będzie naprawdę oryginalne i zapadające w pamięć.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Drewno jest piękne ale ja postawiłam na praktyczności ułożyłam płytki drewnopodobne.Połączyłam je z kontrastowymi jasnymi płytkami i jestem bardzo zadowolona z efektu.Zain w łazience to spore ryzyko .Mimo że dla mnie drewno jest piękne to postawiłam na praktDrewnoycznoścspirowałam się waszym artykułem a płytki kupiłam w sklepie ęki
    • mariola, 2017-06-28 15:15:01

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA