REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Armatura łazienkowa: wybierz eko-baterię

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 15 lis 2016 15:49
Armatura łazienkowa: wybierz eko-baterię
Bateria wannowa ścienna Genova VerdeLine. Fot. Ferro
Armatura łazienkowa: wybierz eko-baterię
Armatura łazienkowa: wybierz eko-baterię
Armatura łazienkowa: wybierz eko-baterię

Dobrze zaprojektowana, wykonana z trwałych materiałów i funkcjonalna to cechy armatury, która idealnie wkomponowana w łazienkowe wnętrze posłuży nam przez lata

REKLAMA

Jednouchwytowe baterie z kolekcji Genova VerdeLine marki Ferro są doskonałym przykładem armatury estetycznej, przyjaznej dla domowego budżetu i środowiska.

Wykonane w technologii VerdeLine zostały wyposażone w komponenty służące znacznemu ograniczeniu zużycia wody, a co za tym idzie redukcji kosztów w gospodarstwie domowym. W urządzeniach tak wysokiej klasy, w bateriach: umywalkowej, zlewozmywakowej i bidetowej na końcu wylewek zamontowano niezwykle wydajne perlatory, które obficie napowietrzają strumień wody, ograniczając jego wypływ do 50%. Mimo tego, iż myjemy ręce lub naczynia w mniejszej ilości wody, odczuwamy taki sam komfort, jak podczas wykonywania tych czynności pod baterią tradycyjną, zaopatrzoną w standardowy regulator strumienia.

Kolejnym „eko” rozwiązaniem w bateriach Genova VerdeLine są specjalne głowice ceramiczne, które posiadają dwa poziomy otwarcia przepływu. Pierwsze podniesienie uchwytu otwierającego spowoduje uwolnienie ekonomicznego strumienia wody. Dopiero głębsze wychylenie rączki uruchomi większy przepływ wody. Dzięki temu łatwo ustawić uchwytem objętość strumienia.

Dodatkową innowacją baterii z zastosowaniem tego typu regulatorów ceramicznych jest możliwość ograniczenia strumienia wody gorącej. Specjalny czerwony pierścień w górnej części regulatora umożliwia blokadę uchwytu w wybranym położeniu, co ogranicza zużycie wody gorącej. Drugą zaletą takiego rozwiązania jest ochrona dzieci przed poparzeniem.

Dzisiejszy, coraz bardziej świadomy konsument, poszukuje produktów wysokiej jakości, dopasowanych do jego potrzeb i portfela. Armatury na miarę wymogów współczesności, czyli takiej, która oszczędza energię, zasoby naturalne i ogranicza koszty związane z jej codziennym wykorzystywaniem oraz jest potwierdzona wiarygodnymi certyfikatami. Te wygórowane kryteria spełniają baterie: umywalkowa i zlewozmywakowa z kolekcji Genova VerdeLine, oznaczone najwyższym europejskim wyróżnieniem w dziedzinie ekologii – certyfikatem EU Ecolabel. Ponadto obydwa modele (wśród 10. innych produktów Ferro) zostały wpisane do prestiżowej klasyfikacji European Water Label.

Nowoczesna technologia oszczędzająca wodę w bateriach Genova VerdeLine idzie w parze z doskonałym designem. Dobre proporcje, ergonomiczne uchwyty, proste opływowe kształty oraz eleganckie wykończenie chromowaną powłoką sprawią, że armatura, niezależnie od stylu aranżacji łazienki czy kuchni, wkomponuje się harmonijnie w każdą przestrzeń, ozdabiając wnętrze i przynosząc wiele satysfakcji z użytkowania.

Źródło: Ferro


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA