REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Białe zęby - postaw na szczoteczkę soniczną

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 22 paź 2016 19:59
Białe zęby - postaw na szczoteczkę soniczną
Szczoteczka soniczna wykonuje dziesiątki tysięcy ruchów szczotkujących na minutę, pomagając dzięki temu czyścić zęby dynamicznie i skutecznie za pomocą fal sonicznych. Fot. Philips
Białe zęby - postaw na szczoteczkę soniczną
Białe zęby - postaw na szczoteczkę soniczną
Białe zęby - postaw na szczoteczkę soniczną

W przypadku zewnętrznych przebarwień na zębach nie zawsze trzeba decydować się na profesjonalny zabieg wybielania. Satysfakcjonujący efekt może dać także rozjaśnienie zębów przy pomocy szczoteczki sonicznej.

REKLAMA

W związku z przebarwieniami na zębach coraz więcej osób zastanawia się nad ich wybielaniem. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli za ciemniejszy odcień szkliwa odpowiadają przebarwienia zewnętrzne, nie zawsze trzeba uciekać się do profesjonalnych zabiegów wybielania. Pomóc może także szczoteczka do zębów z technologią soniczną, która została zastosowana w szczoteczkach Philips Sonicare. Szczoteczka soniczna wykonuje dziesiątki tysięcy ruchów szczotkujących na minutę, pomagając dzięki temu czyścić zęby dynamicznie i skutecznie za pomocą fal sonicznych.

Szczoteczki ręczne nie są wystarczająco efektywne w usuwaniu zewnętrznych przebarwień zębów. Co innego szczoteczki soniczne, w których drgania główki o dużej częstotliwości mechanicznie wspomagają usuwanie zewnętrznych przebarwień z powierzchni zębów – zauważa stomatolog, dr Michał Ganowicz.

Niektóre modele szczoteczek Philips Sonicare (DiamondClean, FlexCare Platinum i HealthyWhite+) mają tryb wybielania, w którym oprócz specjalnie dobranych drgań w pierwszych dwóch minutach szczotkowania, przez dodatkowe pół minuty szczoteczka poleruje zęby. Gładka powierzchnia szkliwa po polerowaniu jest mniej podatna na przebarwienia. - Usunięcie zewnętrznych przebarwień szczoteczką soniczną może dać satysfakcjonujący efekt rozjaśnienia zębów - podsumowuje dr Michał Ganowicz. Dodatkowo szczoteczki soniczne pozwalają dłużej utrzymać efekt profesjonalnego wybielania zębów.

Rekomendowane ceny detaliczne szczoteczek Sonicare DiamondClean wynoszą ok. 929 zł.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA