REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Czarne baterie – modny akcent w łazience

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 27 kwi 2016 16:04
Czarne baterie – modny akcent w łazience
Łazienka z czarnymi bateriami Mille Black marki Cersanit.
Czarne baterie – modny akcent w łazience
Czarne baterie – modny akcent w łazience
Czarne baterie – modny akcent w łazience

Wprowadzenie do łazienki czarnych baterii to ciekawy pomysł, dzięki któremu wnętrze zyskuje oryginalny i nowoczesny wygląd. Oto nowość marki Cersanit.

REKLAMA

Kolory armatury łazienkowej kojarzą się większości z nas jedynie z typowym srebrnym chromem. Jednak coraz więcej osób, chcąc nadać swojej łazience indywidualny styl i charakter, decyduje się na zerwanie z tradycyjnymi wzorami wystroju i wykończenia.

Ciemny kolor

Czarna armatura łazienkowa staje się jednym z modniejszych trendów łazienkowych. Do niedawna ekskluzywne czarne baterie ze względu na wysoką cenę były dostępne dla nielicznych. Dzięki najnowszej kolekcji Mille Black Cersanit mogą się teraz znaleźć w każdej łazience.

Ciemna barwa baterii, skontrastowana z białą umywalką, z pewnością stanie się nieszablonowym elementem aranżacji, przykuwającym nasz wzrok. Ponadto, dzięki połączeniu z jasnymi kolorami, pozwoli nam uzyskać ciekawy, designerski efekt.

Projektanci wnętrz przy wyborze elementów wyposażenia coraz chętniej sięgają po ciemną paletę barw. Dopracowane detale: płytki, armatura, lampy połączone z bielą lub innymi jasnymi kolorami to idealna propozycja dla dynamicznych osób, otwartych na światowe trendy, które nie boją się stawiać w łazience na mocne akcenty.

Oszczędzają wodę

Seria Mille Black należy do segmentu Solution w którym zgromadzono funkcjonalne rozwiązania, pozwalające oszczędzać wodę i pieniądze. Specjalny perlator Cersanit Water Save zapewnia ograniczenie zużycia wody o połowę. Zwiększa strumień wody poprzez jego dodatkowe napowietrzenie i ogranicza wypływ wody do 6 l/min.

Głowica zbudowana z płytek wykonanych z wysokiej jakości stopu ceramicznego zapewnia płynną i precyzyjną regulację strumienia i temperatury wody oraz idealną szczelność baterii i komfort cichej pracy.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA