REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Delikatne tkaniny - teraz wypierzesz je w pralce

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 27 marz 2017 13:21
Delikatne tkaniny - teraz wypierzesz je w pralce
Pralka Whirlpool FSCR 12432; cena: 3.999 zł.
Delikatne tkaniny - teraz wypierzesz je w pralce
Delikatne tkaniny - teraz wypierzesz je w pralce
Delikatne tkaniny - teraz wypierzesz je w pralce
Delikatne tkaniny - teraz wypierzesz je w pralce

We współczesnych pralkach można prać nawet najdelikatniejsze tkaniny. Znany producent AGD udowadnia to we współpracy z projektantami mody.

REKLAMA

Niedawno pokazali swoje kolekcje na sezon wiosna-lato 2017. BIZUU stawia na lekkie, kobiece fasony, pastele, falbany, nawiązuje do Barbie. U Michała Szulca zobaczyliśmy ostrzejsze, zdekonstruowane formy. Obie kolekcje to dwa różne style i inne grupy odbiorczyń. Jest jednak coś, co łączy duet BIZUU i Szulca – od ponad dwóch lat są ambasadorami marki Whirlpool. 

Na dłużej

Projekt 6. Zmysł Projektanta, który tworzymy wspólnie z marką Whirlpool, udowadnia, że twórcza praca projektanta jest uzależniona od ultranowoczesnej technologii – mówi Michał Szulc. – W codziennej pracy z formą, detalem czy tkaniną kreuję produkt, który wymaga dbałości i profesjonalnej opieki już po opuszczeniu mojej pracowni. Dzięki technologicznemu wsparciu Whirlpool mam pewność, że projektowane przeze mnie ubrania pozostaną w idealnym stanie i będą służyć moim klientkom przez długi czas.

6. zmysł wyzwala kreatywność

Michał Szulc wraz z BIZUU od dwóch lat udowadniają, że nawet najdelikatniejsze elementy garderoby można wyprać w pralce Whirlpool Supreme Care. Możliwe jest to dzięki technologii 6. Zmysł, która dba o tkaniny, dobierając do ich poszczególnych rodzajów parametry prania. – To potwierdzenie, że bez względu na wykorzystany materiał, moje projekty będą zawsze użytkowe. To również swoboda w budowaniu całej sezonowej kolekcji. Dzięki 6. Zmysłowi w pralkach Whirlpool nie muszę ograniczać palety surowców, a często cały projekt staje się początkiem kreatywnego myślenia o nowych możliwościach, sposobach wykończenia czy detalach – dodaje Szulc.

Koniec z pralnią

Wiedza, jaką w kampanii marki Whirlpool przekazują projektanci to przełom dla wielu osób, które do tej pory – chcąc dbać o swoje wyjątkowe, cenne ubrania – zmuszone były czyścić je chemicznie, a w najlepszym przypadku – prać ręcznie. Whirlpool Supreme Care zadba o najdelikatniejsze tkaniny, a projektanci udowadniają, że to nie tylko teoria. W jednym z butików BIZUU stoi pralka Whirlpool FSCR 12432, a Blanka Jordan i Zuza Wachowiak przekonują, że można w niej wyprać ubrania z ich kolekcji.

- Współpraca z marką Whirlpool pokazała nam, że możemy być spokojni o tkaniny, ponieważ nasza inteligentna pralka wie najlepiej, jak pielęgnować je w najlepszy sposób – tak, aby zachowały swoje właściwości – mówi Zuzanna Wachowiak.

6. zmysł projektanta

Czym dla BIZUU jest 6. zmysł? – To coś bardzo indywidualnego. Zależnie od charakteru, osobowości przejawia się on w czym innym. To niezależne, niemierzone racjonalnie poczucie, że to, co robimy, do czego zmierzamy jest w stu procentach zgodne z nami – twierdzi Blanka Jordan. – Jest podstawowym narzędziem pracy każdego projektanta. To intuicja, przeczucie, które – połączone z wiedzą i śledzeniem światowych trendów – pozwala projektantom na tworzenie kolekcji zgodnej z duchem marki. 

Dość podobnie 6. zmysł definiuje Michał Szulc. – To dla mnie zdecydowanie intuicja; głos, który wskazuje drogę, podaje rozwiązania, determinuje podejmowanie decyzji.

6. zmysł w domu

Kampania 6. Zmysł Projektanta udowadnia, jak wiele wspólnego mają ze sobą światy mody i technologii. – Marka Whirlpool jako lider w swojej branży od lat oferuje swoim klientom idealne połączenie elegancji i efektywności. Dlatego wspieramy naszych konsumentów, oferując sprzęt wyposażony w technologię 6. Zmysł, która w domowych warunkach, w profesjonalny sposób dba nawet o najdelikatniejsze tkaniny. Od dwóch lat sprawdzają to dla nas czołowi polscy projektanci mody – mówi Beata Trzcińska, lider projektu 6. Zmysł Projektanta, Brand&Digital Team Leader z firmy Whirlpool. Poza gwarancją idealnej troski o nasze ulubione ubrania, pralka Whirlpool Supreme Care 12432 oferuje wygodę użytkowania, bo można nią sterować zdalnie za pomocą aplikacji Whirlpool 6. Zmysł Live.

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA