REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Do małej łazienki – nowa pięciokątna kabina prysznicowa

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 23 maj 2016 08:02
Do małej łazienki – nowa pięciokątna kabina prysznicowa
Kabina prysznicowa Essenza New PTJ Radaway ma pięciokątny kształt.

Gdy łazienka jest mała i ciasna, potrzebne są specjalne rozwiązania, np. pięciokątna kabina prysznicowa zajmująca niewiele miejsca. To nowość firmy Radaway.

REKLAMA

W małych łazienkach bardzo istotne jest zachowanie komfortu przestrzeni. Wyzwaniem jest takie ustawienie sanitariatów, pralki i mebli łazienkowych, by móc swobodnie poruszać się po pomieszczeniu.

Pięciokątny kształt

Kształt kabiny prysznicowej sprawia, że Essenza New PTJ to idealna propozycja do niewielkich, ale nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Obok niej możemy ustawić pralkę czy szafkę łazienkową.

Pięciokątna kabina Essenza New PTJ dostępna jest w różnych wariantach szkła: brązowym, grafitowym, satynowym oraz UltraClear. Drzwi i ścianki kabiny, wykonane z hartowanego, bezpiecznego szkła o grubości 6 mm, otwierane są na zewnątrz.

Dzięki dodatkowej opcji Chrome+ zawiasy, uchwyty, wsporniki oraz pionowe profile zyskują elegancki, stylowy połysk. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wykonania kabiny prysznicowej na wymiar.

Pod kątem czystości

Szkło kabiny Essenza New PTJ zostało pokryte powłoką Easy Clean, zapobiegającą osadzaniu się zanieczyszczeń. Dzięki właściwościom hydrofobowym krople wody nie utrzymują się na ściankach i drzwiach, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.

Z kolei zawiasy zlicowano z taflą szkła, dzięki czemu tworzą jednolitą powierzchnię. To sprawia, że utrzymanie kabiny w czystości nie wymaga wysiłku. Dodatkową zaletą jest mechanizm unoszący i opuszczający drzwi, który skonstruowany został w sposób zapobiegający niszczeniu uszczelek. Takie rozwiązanie gwarantuje jednocześnie cichą pracę podczas użytkowania.

Montaż kabiny możliwy jest w pomieszczeniach o nierównych ścianach – wszystko dzięki opcji niwelacji krzywizn do 15 mm.

Dla najbardziej wymagających użytkowników istnieje możliwość zamówienia kabiny ze szkłem przejrzystym z dożywotnią ochroną ShowerGuard.

Cena: około 2.540 zł

 

Zdjęcie: Radaway


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA