REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Domowe SPA: relaks pod prysznicem

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 15 lip 2016 14:45
Domowe SPA: relaks pod prysznicem
Od teraz, każda łazienka – nawet najzwyklejsza – może zmienić się w oazę przyjemności dopasowaną do nastroju użytkownika. Fot. Grohe
Domowe SPA: relaks pod prysznicem
Domowe SPA: relaks pod prysznicem
Domowe SPA: relaks pod prysznicem
Domowe SPA: relaks pod prysznicem
Domowe SPA: relaks pod prysznicem
Domowe SPA: relaks pod prysznicem
Domowe SPA: relaks pod prysznicem

Chcecie się poczuć we własnej łazience jak w luksusowym SPA? Teraz to możliwe dzięki nowoczesnego prysznicowi z oferty znanej niemieckiej marki.

REKLAMA

Luksus ma wiele różnych aspektów. Niektórzy rozumieją go jako możliwość otaczania się pięknymi, eleganckimi produktami. Inni definiują go jako wolność i komfort planowania sobie życia. Jeszcze inni mówiąc o luksusie myślą o spokojnym bytowaniu. Jednak bez względu na to jak postrzegamy luksus jego głównym celem jest dostarczanie przyjemności, która może przybierać różną formę, np. ekscytujących chwil, pełnych relaksu pod prysznicem po dniu pełnym wrażeń. Marka Grohe wie jak rozpieścić swoich klientów. Wystarczy wybrać jeden z innowacyjnych systemów prysznicowych Grohe, aby doświadczenie luksusu mieć na wyciągnięcie ręki.

Rozwiązaniem, które gwarantuje 100% kontroli i maksimum luksusowej przyjemności pod prysznicem jest Rainshower® SmartControl. Pozwala bez przeszkód cieszyć się ulubionym strumieniem wody – odświeżającym, odprężającym, stymulującym lub kojącym. Organiczne wzornictwo podkreśla swoim stylem wnętrze łazienki i nadaje ton luksusowym chwilom, spędzonym w strugach ciepłej wody.

Do sterowania systemem Grohe Rainshower® SmartControl służą trzy bardzo proste przyciski, które dodatkowo zapamiętują indywidualne ustawienia prysznica. Przepływ wody uruchamiamy wciskając przycisk, który jest jednocześnie pokrętłem sterującym ciśnienie płynącej wody. Jego karbowana powierzchnia zapewnia łatwe operowanie, nawet gdy palce są mokre. By zamknąć przepływ wody wystarczy wcisnąć przycisk, a przy następnym użyciu, już wybrane ustawienia zostaną zapamiętane. Przy pomocy drugiego przycisku możemy błyskawicznie przełączać się między trybami Rain/ Grone Rain O2, a masującym głowę i ramiona strumieniem TrioMassage. Trzeci przycisk odpowiada za przełączanie się między deszczownicą, a prysznicem ręcznym.

Każdy element kontrolny ma intuicyjny symbol, dzięki czemu sterowanie funkcjami jest niezwykle łatwe. Technologia TurboStat® odpowiada za precyzyjne sterowanie temperaturą wody, która w ułamku sekundy osiąga pożądaną przez nas wartość utrzymaną na tym samym poziomie w trakcie całej kąpieli, niezależnie od ciśnienia wody w rurach.

Wielu za najbardziej luksusowe doświadczenie relaksu uważa pobyt w SPA. Marka Grohe oferuje innowacyjną technologię GROHE SPA® F-digital Deluxe, która pozwoli rozpieścić wszystkie zmysły w dowolnej chwili. Trzy moduły – świetlny, dźwiękowy i parowy – zmieniają dotychczasowe myślenie o prysznicu i pozwalają doświadczać nowego, doskonale luksusowego wymiaru kąpieli. Wszystkie elementy kabiny: oświetlenie, system audio oraz słuchawki prysznicowe instalowane w odpowiednim ustawieniu względem głowy i ciała – tworzą atmosferę typową dla najlepszego SPA.

Od teraz, każda łazienka – nawet najzwyklejsza – może zmienić się w oazę przyjemności dopasowaną do nastroju użytkownika. W zależności od preferencji można wybrać jeden z wielu oferowanych kolorów oświetlenia – niezwykle kojący zielony, relaksujący kolor nieba a może pobudzająca zmysły czerwień zachodzącego słońca lub słonecznie ciepły żółty? Muzyka klasyczna czy rozrywkowa? Do tego otulająca i niezwykle dobrze działająca na skórę i ciało gęsta para wodna. Grohe F-digital to również precyzyjna, idealnie ustawiona temperatura i luksus zapisania ulubionych ustawień za jednym dotknięciem.

Projekt prysznica może być dowolny skonfigurowany w zależności od możliwości łazienki. Co więcej, dzięki bezprzewodowej technologii i pełnej gamie produktów uzupełniających do prysznica, wanny, umywalki i bidetu, łazienkę można urządzić według własnego życzenia i cieszyć się luksusowym relaksem na miarę SPA każdego dnia.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA