REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Drzwi do łazienki: inteligentny model z praktycznymi funkcjami

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 19 kwi 2017 10:44
Drzwi do łazienki: inteligentny model z praktycznymi funkcjami
Fot. Vox
Drzwi do łazienki: inteligentny model z praktycznymi funkcjami
Drzwi do łazienki: inteligentny model z praktycznymi funkcjami

Drzwi do łazienki dzielą przestrzeń, zapewniają intymność, a teraz również mogą pełnić funkcję praktycznego mebla do przechowywania akcesoriów czy kosmetyków. Zobaczcie sami!

REKLAMA

Do drzwi Smart marki VOX można dołączyć dodatkowe elementy – tablice, pojemniki, wieszaki, paski lub lustra. Dzięki tym akcesoriom nasze drzwi zaczną pełnić dodatkowe funkcje i zyskają niepowtarzalny wygląd, a my w zależności od potrzeb: znajdziemy miejsce na przechowywanie przedmiotów, powieszenie lustra na odpowiedniej dla nas wysokości czy zamocowanie tablicy służącej do zapisywania ważnych, domowych wiadomości.

Przechowywanie w łazience: postaw na drzwi

Ilość przedmiotów, którymi otaczamy się w codziennym życiu, wymaga od nas kreatywności w ich przechowywaniu. Dotyczy to w szczególności sfery domowej. Wyzwanie to stoi zarówno przed właścicielami skromnych kawalerek, jak i dużych apartamentów. Ciekawą odpowiedzią na taką właśnie potrzebę są drzwi Smart marki VOX, które wyposażone w wygodne pojemniki i uchwyty stanowią świetne rozwiązanie porządkujące przestrzeń w łazience, sypialni czy pokoju dziecięcym. Drobne przedmioty zyskają swoje stałe, dostępne dla wszystkich domowników miejsce. 

Łatwy montaż

Oryginalność systemu Smart polega między innymi na tym, że jest on niezwykle prosty w montażu. Mufy - otwory w które są wyposażone drzwi, umożliwiają bardzo wygodne mocowanie akcesoriów za pomocą śrub. Jeśli pojawią się nowe potrzeby lub znudzi nam się dotychczasowy układ, z łatwością przearanżujemy nasze drzwi, wyposażając je w nowe elementy. Przy pomocy solidnych śrub (udźwig 5kg.) można dowolnie łączyć dodatki dostępne w ofercie, ale także wzbogacać aranżację o własne elementy dekoracyjne. 

Zrób sobie drzwi

Uważna obserwacja rynku oraz wrażliwość na upodobania klientów skłoniły Ewę Śliwińską, projektantkę drzwi Smart, do stworzenia pierwszego na rynku systemu, który oferuje taką wolność w komponowaniu drzwi. Od teraz każdy może stać się kreatorem własnej przestrzeni. Korzystając z palety 7 dostępnych kolorów, 12 kompatybilnych akcesoriów oraz wzbogacając projekt o własne pomysły można stworzyć niepowtarzalne rozwiązania. Każde wnętrze zyska w ten sposób oryginalny sznyt, a my możemy mieć pewność, że nie zobaczymy takich samych drzwi u naszych znajomych.

Dostępność drzwi z mufami, umożliwiającymi montaż dodatkowych akcesoriów oraz gładkich, bez otworów sprawia, że system Smart możemy zastosować w całym domu, również tam, gdzie dodatkowe wyposażenie nie jest potrzebne. Bogata, modna kolorystyka pozwala na dopasowanie drzwi do stylu w jakim zaaranżowano jest konkretne wnętrze.

 

 

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA