Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Drzwi do łazienki – nowość z wąskimi szybkami

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 31 maj 2016 14:00
Drzwi do łazienki – nowość z wąskimi szybkami
Drzwi Linea Forte mają 8 pionowych szybek.
Drzwi do łazienki – nowość z wąskimi szybkami
Drzwi do łazienki – nowość z wąskimi szybkami

Gdy łazienka i przedpokój są ciemne, można je doświetlić przez dyskretne przeszklenia w drzwiach łazienkowych. Oto nowość Invado: drzwi z ośmioma wąskimi szybkami.

REKLAMA

Kolekcja Linea Forte pozwala z dopasować drzwi do wnętrza o jasno sprecyzowanej kolorystyce. Bogaty wybór oklein, wśród których znajdziemy kasztan, dąb, heban czy cedr, daje duże możliwości aranżacyjne.

Drzwi wewnętrzne Linea Forte są produkowane w pięciu wariantach, które różnią się między sobą powierzchnią przeszklenia – od skrzydeł pełnych, zapewniających maksimum prywatności, po skrzydła z ośmioma smukłymi szybkami. Dzięki temu, że przeszklenia są wąskie, drzwi stwarzają poczucie intymności i jednocześnie pozwalają wprowadzić do wnętrza dodatkowe światło. To doskonałe rozwiązanie dla mniej słonecznych pomieszczeń lub dla pokoi, które łączą się z ciemnym holem.

Zamawiając drzwi Linea Forte możemy wybierać spośród 16 kolorów występujących w ramach trzech gatunków oklein – Eco Fornir, Enduro i Ryflowanej.

Rama drzwi została wykonana z MDF-u, a wypełnienie stabilizacyjne stanowią płyciny o grubości 22 mm i/lub szyby o grubości 4 mm. Jako modele pojedyncze dostępne są w szerokościach od „60” do „100”, natomiast podwójne od „120” do „200”.


Cena: od ok. 528 zł


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA