REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Drzwi do łazienki - tak schowasz je w ścianie

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 27 lut 2017 10:50
Drzwi do łazienki - tak schowasz je w ścianie
Niewidoczna ościeżnica Sara. Fot. Invado

Drzwi do łazienki niczym do tajemnej komnaty? To możliwe dzięki niewidocznej ościeżnicy, która pozwoli zlicować skrzydło drzwi ze ścianą.

REKLAMA

Niewidoczne ościeżnice sprawiające, że ściany stanowią jedną płaszczyznę z drzwiami - to coraz bardziej popularny trend w aranżacji nowoczesnych pomieszczeń. Podkreślają wyjątkowy charakter wnętrza, a także optycznie powiększają metraż.

Nowoczesny design drzwi

Niewidoczne ościeżnice to coraz bardziej popularne rozwiązanie przy aranżacji wnętrz. Szczególnie tych minimalistycznych i nowoczesnych. Podkreślają bowiem ich mocny charakter. Przykładem tego jest niewidoczna ościeżnica Sara Pro od Invado, która wprowadza zupełnie nową jakość w urządzaniu pomieszczeń. Niewidoczna gołym okiem sprawia, że pomieszczenie nabiera lekkości i optycznie powiększa jego metraż. - Niewidoczna ościeżnica Sara Pro idealnie komponuje się ze specjalnie dla niej przygotowanymi drzwiami Norma Decor 1, które można samodzielnie pomalować lub wytapetować, jak klasyczną ścianę, a także w każdej chwili dowolnie zmienić ich kolor, w zależności od pomysłu na własne wnętrze - mówi Adam Hucz z firmy Invado.

Zewnętrzna i wewnętrzna

W ofercie Invado ościeżnica Sara Pro występuje w wersji zewnętrznej i wewnętrznej. Sara Pro zewnętrza to ościeżnica pojedyncza mocowana do ściany gipsowo-kartonowej lub murowanej. Montowana jest ona na dwa zawiasy, które w tym przypadku otwierane będą 180˚ na zewnątrz. Z kolei Sara Pro wewnętrzna to ościeżnica niewidoczna montowana na dwa zawiasy do ściany gipsowo-kartonowej lub murowanej. W tym przypadku drzwi otwierane będą 90˚ do wewnątrz.

Przygotowane do niej drzwi Norma Decor 1 od Invado należą do klasycznych drzwi płaskich. Charakteryzują się wysoką estetyką i dobrą jakością, a przy tym sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera „domowego” charakteru. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA