REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ekologiczna kabina prysznicowa: wybierz szkło ze specjalną powierzchnią

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 16 sie 2016 09:39
Ekologiczna kabina prysznicowa: wybierz szkło ze specjalną powierzchnią
Kabina prysznicowa ze szkłem Glass Protect. Dzięki tej technologii kabinę łatwiej utrzymać w czystości i to przy użyciu delikatnych środków czyszczących. Fot. Sanplast

Mycie kabiny prysznicowej może być uciążliwe. Ilość osadu, a także środków czyszczących, możemy znacznie ograniczyć stosując szkło z technologią Glass Protect.

REKLAMA

Ten system działa dzięki modyfikacji chemicznych i fizycznych właściwości samego szkła. Glass Protect został opracowany przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe firmy Sanplast SA i poddany licznym testom jakości, aby mieć pewność, że spełnia on swoją funkcję bez zarzutu.

Woda spływa po szkle wykonanym w tej technologii niemalże natychmiast. Ilości osadu są śladowe w porównaniu z tym zostawianym po wodzie na tradycyjnym szkle. Powoduje to, że kabina prysznicowa dłużej zachowuje kryształową przejrzystość i łatwiej utrzymać ją w czystości. 

Samo mycie kabiny prysznicowej ze szkłem wykonanym w systemie Glass Protect jest także dużo łatwiejsze i przyjemniejsze, gdyż nie wymaga stosowania silnych detergentów. Glass Protect to także ekologia w łazience. Używanie łagodniejszych środków do utrzymania łazienki w czystości jest korzystne nie tylko dla naszego zdrowia, ale też portfela, a nawet środowiska.

Szkło wzbogacone technologią Glass Protect to gwarancja zadowolenia na długie lata oraz pełnej funkcjonalności i niezrównanej estetyki. System jest dostępny w produktach z serii Altus, Avantgarde, Prestige, Free Line, Classic II oraz TX – najszerszej ofercie kabin prysznicowych z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect w standardzie!

Glass Protect to:
Estetyka – woda spływa po szkle natychmiast, nie pozostawiając śladów
Wygoda – szkło dużo łatwiej jest utrzymać w czystości
Oszczędność – nie wymaga stosowania kosztownych detergentów
Ekologia w łazience – możliwość stosowania łagodnych i przyjaznych środowisku środków myjących


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA