Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Emaliowane pokrywy odpływów: praktyczne i modne

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 22 lip 2016 14:37
Emaliowane pokrywy odpływów: praktyczne i modne
Fot. Kaldewei
Emaliowane pokrywy odpływów: praktyczne i modne
Emaliowane pokrywy odpływów: praktyczne i modne
Emaliowane pokrywy odpływów: praktyczne i modne

Wyjątkowa estetyka wraz z zaletami użytkowymi takimi, jak stabilność i bezpieczeństwo to walory odpływów z emaliowaną powierzchnią.

REKLAMA

Emaliowana pokrywa odpływu do wszystkich modeli powierzchni prysznicowych instalowanych w płaszczyźnie podłogi Kaldewei uzupełnia ofertę syfonów KA 90, dzięki którym otrzymujemy szczególnie niską zabudowę

W ofercie Kaldewei armatura odpływowa KA 90 została rozszerzona o modele z emaliowaną pokrywą odpływu. Może być ona stosowana do wszystkich powierzchni prysznicowych o średnicy odpływu 90 mm. Umożliwia to otrzymanie w pełni emaliowanych powierzchni prysznicowych należących do średniej półki cenowej jak np. Scona, którą z powodzeniem można zabudować w płaszczyźnie podłogi.

Już 10 lat temu Kaldewei wprowadził na rynek pierwsze emaliowane pokrywy syfonów do wybranych modeli brodzików. Po prezentacji nowej armatury odpływowej KA 90 na targach ISH 2015 zapadła decyzja o zastosowaniu emaliowanych pokryw odpływów do wszystkich modeli powierzchni prysznicowych. W ten sposób po raz kolejny niemiecki producent potwierdza swoją pozycję lidera, pokazując możliwości aranżacji w oparciu o powierzchnie prysznicowe instalowane w płaszczyźnie podłogi.

Emaliowane powierzchnie prysznicowe: super płaskie i komfortowe w użytkowaniu
Armatura odpływowa KA 90 z emaliowaną pokrywą może być stosowana do wszystkich powierzchni prysznicowych Kaldewei o średnicy odpływu 90 mm. Zaletą takiego rozwiązania jest nie tylko niska wysokość zabudowy, ale również jego materiałowa i stylistyczna spójność. Pokrywa odpływu doskonale integruje się z powierzchnią brodzika, niezależnie od tego czy syfon znajduje się w narożniku czy na środku brodzika.

Pokrywy dostępne są nie tylko w standardowych kolorach sanitarnych, ale także w bogatej matowej kolorystyce Coordinated Colours Collection, która harmonijnie współgra z aktualnymi trendami i pozwala na efektowne łączenie mokrej strefy prysznica z pozostałymi częściami łazienki. Szeroka oferta produktów składająca się na bogate portfolio firmy Kaldewei umożliwia dużą indywidualizację projektów gwarantując optymalne dostosowanie wyposażenia łazienki do preferencji, upodobań oraz budżetu.

Poza walorami estetycznymi emaliowana pokrywa do KA 90 jest rozwiązaniem gwarantującym bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i stabilności. Dzięki zastosowaniu powierzchni prysznicowej z pokrywą ze stali emaliowanej wyposażenie mokrej strefy prysznica w całości wykonane jest z jednego materiału.

Kaldewei: nowatorskie rozwiązania dzięki zastosowaniu emaliowanych pokryw do syfonów
Ponad 10 lat temu Kaldewei wprowadził do swojej oferty pierwszą emaliowaną pokrywę odpływu dedykowaną wybranym modelom powierzchni prysznicowych. Niemiecki producent będący już wówczas liderem na rynku elementów wyposażenia łazienek, wyznaczył tym samym nowe standardy w tworzeniu płaskich powierzchni prysznicowych. Wyjątkowa estetyka wraz z zaletami użytkowymi stali emaliowanej takimi jak: stabilność i bezpieczeństwo spowodowały, że niewiele później firma Kaldewei zaczęła stosować emaliowane pokrywy odpływu także w wybranych modelach wanien.

Dzisiaj należą one już do standardowego wyposażenia wszystkich brodzików i powierzchni prysznicowych Kaldewei, wielu modeli wanien, a także niektórych umywalek. Aranżacje powstające w oparciu o brodzik, wannę oraz umywalkę wykonane z jednego materiału – szlachetnej stali emaliowanej stwarzają nowe możliwości kreowania przestrzeni łazienkowej.


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA