REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Gres jak beton – nowość z połyskiem

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 23 cze 2016 16:00
Gres jak beton – nowość z połyskiem
Łazienka wykończona gresem Ego Ceramstic.
Gres jak beton – nowość z połyskiem
Gres jak beton – nowość z połyskiem

Beton kojarzy się nieregularną, szorstką strukturą, dzięki czemu podoba się osobom, które cenią naturalny i surowy klimat wnętrza. Nowe płytki marki Ceramstic naśladują beton i mają oryginalny, lustrzany połysk.

REKLAMA

Wraz z rosnącą popularnością betonu we wnetrzach, w tym w łazienkach, pojawiły się rozmaite sposoby na jego udomowienie. Jednym z nich jest połączenie betonowego rysunku z połyskującym, lustrzanym wykończeniem.

To doskonały sposób na loft w stylu „glamour”. Kolekcja Ego marki Ceramstic to rysunek betonu zinterpretowany na miarę czasów. Płytki gresowe utrzymane są w modnej szaro-oliwkowej kolorystyce oraz wykończone na wysoki połysk, dzięki czemu uzyskujemy niemal lustrzaną taflę.

Poszczególne płytki posiadają zróżnicowany rysunek dla lepszego, bardziej naturalnego efektu wzorniczego. Kolekcję uzupełniają ornamentowe dekoracje, które warto mieszać z płytkami bazowymi w sposób sprawiający wrażenie przypadkowego. Płytki Ego Deco można również pociąć na 4 części i układać, uzyskując modny efekt multiformatu. Doskonale sprawdzą się zarówno na podłodze, jak i na ścianach.

Ceny:

Gres szkliwiony polerowany Ego Light, 60x60 cm, cena: ok 102 zł/m2
Gres szkliwiony polerowany Ego Deco, 60x60 cm, cena: ok. 102 zł/m2


Zdjęcia: Ceramstic


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA