REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grzejnik łazienkowy – nowość z odchylanymi kolektorami

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 10 maj 2016 12:00
Grzejnik łazienkowy – nowość z odchylanymi kolektorami
Grzejnik łazienkowy z odchylanymi kolektorami Evia marki Purmo. Fot. Purmo

Ogrzewa łazienkę, ale także umożliwia suszenie ręczników. Wśród nowości 2106 marki Purmo pojawił się grzejnik łazienkowy z ruchomymi kolektorami. Dzięki temu łatwiej na nim wieszać nie tylko ręczniki.

REKLAMA

Dobór właściwego grzejnika w przypadku łazienki ma ogromne znaczenie. Jest ona pomieszczeniem, w którym zrzucamy z siebie troski dnia codziennego i odzyskujemy wewnętrzną równowagę. Chcemy czuć się komfortowo nie tylko podczas relaksującej kąpieli czy orzeźwiającego prysznica, ale również po ich zakończeniu.

Dlatego warto w łazience zamontować grzejnik, który doda jej oryginalności oraz skutecznie ochroni nas przed nadmiarem wilgoci i nieprzyjemnym uczuciem chłodu.

Nowy grzejnik łazienkowy Evia, który poszerzył bogatą ofertę marki Purmo, przykuwa uwagę nietuzinkowym wzornictwem. Szerokie kolektory nadają mu nowoczesny wygląd, a ich poziomy układ tworzy harmonijną kompozycję. Nazwa Evia nawiązuje do greckiej wyspy Evia słynącej z urokliwych zakątków.

Evia to również grzejnik praktyczny. Sekcje płaskich kolektorów oddzielone są od siebie pojedynczymi kolektorami delikatnie wygiętymi w łuk, które pozwalają na wygodne i szybkie suszenie ręczników czy ubrań. Dla podniesienia funkcjonalności wygięte kolektory są ruchome i możne je odchylać dla łatwiejszego zawieszania ręczników. Projektanci zaakcentowali te elementy nie tylko za pomocą kształtu, ale również kontrastu barw.

Model Evia dostępny jest w szerokości 600 mm oraz w dwóch wysokościach: 1.357 i 1.657 mm. Podłączany jest od dołu, z prawej lub lewej strony. Co więcej, możliwość wyboru kolorystycznego wariantu grzejnika ułatwia jego dopasowanie do wystroju pomieszczenia. Evia to grzejnik o lekkiej, a zarazem bardzo stabilnej konstrukcji.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA