REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grzejnik łazienkowy: nowy model

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 31 marz 2017 15:45
Grzejnik łazienkowy: nowy model
Wizualizacja: Studio IN. Maciej Kukurba. Grzejnik c.o. Manhattan: INSTAL-PROJEKT

Szukając grzejnika do łazienki oczekujemy, że będzie elegancki i funkcjonalny. Zobaczcie nowy model polskiej firmy w pełni spełniający te wymagania.

REKLAMA

Grzejnik centralnego ogrzewania Manhattan marki INSTAL-PROJEKT stanowi dobre rozwiązanie dla klientów poszukujących eleganckich i funkcjonalnych produktów.

Zaprojektowany przez polską projektantkę Panią Karolinę Rybarczyk przełamuje konwencje oraz wnosi do pomieszczenia nowy wymiar. Jego nieoczywista forma zwraca uwagę użytkownika i zaskakuje. Manhattan odpowiada na potrzeby odbiorców, którzy cenią sobie styl i funkcjonalność oraz lubią się wyróżniać.

Grzejnik zbudowany jest z pionowych listew o głębokości 3 cm otoczonych opływowo zakończoną listwą o głębokości 5cm. U góry zwieńczony został uchwytem, przez który można swobodnie przewiesić nawet dłuższe elementy odzieży.

Występuje w 47 kolorach z palety INSTAL-PROJEKT oraz RAL. Manhattan dostępny jest w wielu wymiarach: szerokość od 40 cm do 60 cm oraz wysokość od 120 cm do 180 cm. Podłączenie dolne tzw. D50, tj. o rozstawie 50 mm. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA