REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grzejnik łazienkowy: wybierz elektryczny model z wentylatorem

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 12 paź 2017 15:45
Grzejnik łazienkowy: wybierz elektryczny model z wentylatorem
Fot. Atlantic

Mały grzejnik elektryczny wyposażony w wentylator to świetny sposób na szybkie podniesienie temperatury w łazience i intensywne wysuszenie ręczników i bielizny.

REKLAMA

W Nicobar wbudowano bardzo wydajny wentylator Ventilo, który niezależnie od pory roku, produkuje duże ilości ciepła, w określonym przedziale czasowym. Warto jednak zaznaczyć, że pracuje przy tym bardzo cicho.

Powietrze wydostaje się z urządzenia poprzez kierunkowe kratki dyfuzyjne (czołowy wylot). Aby było jak najbardziej czyste, zamontowano w nim siatkowy filtr powietrza, wielokrotnego użytku. Jest on bardzo prosty w codziennej obsłudze. Gdy chcemy go wyczyścić, nie musimy zdejmować całego grzejnika ze ściany.

Grzejnik pracuje z pełną mocą tj. 1800 W, w czasie od 1 do 60 minut, dzięki czemu:

1. Szybko wzrośnie temperatura
Już w kilka minut Nicobar potrafi podnieść temperaturę łazienki czy kuchni o 2-4 st.C.
2. Intensywnie wysuszymy ręczniki
W krótkim czasie nasze ręczniki, bielizna czy szmatki kuchenne będą suche.

Po wykonaniu zadania tj. po osiągnięciu komfortu cieplnego lub wysuszeniu ręczników, termostat samoczynnie wyłączy pracę wentylatora, powracając do normalnego cyklu pracy urządzenia.

Aby ułatwić suszenie ręczników kąpielowych i kuchennych, a także bielizny, do grzejnika z oferty Atlantic Polska, zamontować można 2-ramienny uchwyt, który jest specjalnie wyprofilowany. Łączy on estetykę urządzenia z jego funkcjonalnością i komfortem.

Nicobar można kupić za 509 zł, poniżej jego wymiary:
- szerokość 39,5 cm
- wysokość 55 cm
- głębokość 25 cm
- waga 3,8 kg.

Wyposażono go w element grzewczy z dyfuzorem aluminiowym, grzałka ma 2-stopniową moc 1000/1800W. Jego obudowę wykonano ze stali wysokogatunkowej, która pomalowana jest lakierem epoxy-polyester, w kolorze białym.

Zabezpieczenia

- gwarantowane utrzymanie temperatury na poziomie +7-10 st.C., podczas dłuższej nieobecności domowników (święta, ferie zimowe)

- automatyczny bezpiecznik termiczny, który zabezpiecza urządzenie przed nadmiernym wzrostem temperatury jego pracy

- serwis 48h gwarantuje maksymalny czas interwencji do 48 godzin od momentu zgłoszenia (usterkę możemy zgłosić i śledzić poprzez stronę www).

Źródło: Atlantic


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA