REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Higiena w łazience: nowa toaleta myjąca

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 17 maj 2017 16:30
Higiena w łazience: nowa toaleta myjąca
Model Geberit AquaClean Tuma oferuje wyjątkowo wiele możliwości do zastosowania w każdej łazience. Fot. Geberit
Higiena w łazience: nowa toaleta myjąca
Higiena w łazience: nowa toaleta myjąca
Higiena w łazience: nowa toaleta myjąca
Higiena w łazience: nowa toaleta myjąca
Higiena w łazience: nowa toaleta myjąca

W trosce o higienę coraz częściej decydujemy się na toalety myjące. Zobaczcie nowy model dostępny na polskim rynku.

REKLAMA

Nowość na polskim rynku — toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma, to kompaktowe uniwersalne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Dopracowana i przemyślana koncepcja produktu łączy w sobie proste i eleganckie wzornictwo z zaawansowaną technologią. Toaleta Geberit AquaClean Tuma jest dostępna także jako deska myjąca, nakładana na istniejącą już miskę ceramiczną. 

W ten sposób Geberit, wprowadzając na rynek produkt Geberit AquaClean Tuma, doskonale uzupełnił i wzbogacił dotychczasową paletę toalet myjących pasujących do każdego domu.

Komfortowe wyposażenie

Dzięki modelowi Geberit AquaClean Tuma na rynku pojawi się komfortowa toaleta myjąca, łącząca w sobie wiele funkcji, znanych i cenionych już w innych modelach toalet myjących Geberit AquaClean, dodatkowo w bardzo atrakcyjnej cenie. Model ten jako kompleksowe rozwiązanie oferuje, oprócz technologii natrysku WhirlSpray i modułu usuwania zapachów, także bezkołnierzową miskę ceramiczną Rimfree®, a także zapewniający stale ciepłą wodę podgrzewacz przepływowy (zaprojektowany specjalnie do twardej wody), ergonomiczną i podgrzewaną deskę toaletową, suszarkę z ciepłym powietrzem oraz intuicyjny pilot. Latem tego roku w ofercie firmy Geberit pojawi się aplikacja mobilna umożliwiająca obsługę toalety myjącej za pomocą smartfona. To uzupełnienie zdalnej obsługi, które zostanie wzbogacone o dodatkowe funkcje. 

Wszechstronne zastosowanie

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma zachwyca nie tylko dzięki komfortowym funkcjom. To uniwersalne i kompaktowe rozwiązanie perfekcyjnie pasujące do łazienki w każdym stylu. Wszystko to dzięki prostemu i eleganckiemu wzornictwu oraz wyjątkowo smukłej i płaskiej formie. Ogromną zaletą jest możliwość elastycznego łączenia jej z innymi elementami. Dzięki płycie ozdobnej, dostępnej w różnych wariantach kolorystycznych i materiałowych, nowa toaleta myjąca może być harmonijnie komponowana z Geberit Monolith i indywidualnie dobrana do konkretnego wystroju łazienki. W ten sposób toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma podkreśla walory estetyczne nawet małych łazienek, tworząc w nich prawdziwą oazę komfortu.

Elastyczność

Oprócz kompleksowej instalacji dostępna jest także deska myjąca do montażu na zainstalowanych już miskach ceramicznych. Deska myjąca posiada te same funkcje co rozwiązanie kompleksowe i może być odpowiednio dopasowana do zainstalowanych wcześniej misek ceramicznych. Można łatwo i w nieskomplikowany sposób zamontować deskę myjącą, bez konieczności przeprowadzania dużego remontu. Dlatego też deska myjąca jest idealnym i bardzo elastycznym rozwiązaniem adresowanym do wszystkich osób zainteresowanych poprawą wyglądu swojej łazienki i zapewnieniem sobie wyjątkowego poczucia czystości.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma jest dostępna od kwietnia 2017 u autoryzowanych partnerów handlowych. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Bardzo fajna alternatywa dla bidetu. Sama się zastanawiam nad założeniem czegoś takiego w mojej łazience. Widziałam taką toaletę myjącą u mojej przyjaciółki. Mówiła mi, że założyła sobie biobidet, bo nie miała możliwości zrobienia dodatkowego podłączenia wody. Zaoszczędziła sporo miejsca i w łazience zmieściła się jej dodatkowa szafka.
    • Karolina, 2017-06-20 12:01:36

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA