REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Inteligentne AGD: nowa linia pralko-suszarek

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 06 lut 2017 10:22
Inteligentne AGD: nowa linia pralko-suszarek
Fot. Miele
Inteligentne AGD: nowa linia pralko-suszarek
Inteligentne AGD: nowa linia pralko-suszarek
Inteligentne AGD: nowa linia pralko-suszarek
Inteligentne AGD: nowa linia pralko-suszarek
Inteligentne AGD: nowa linia pralko-suszarek

Dozowanie, pranie i suszenie: jeden przycisk i gotowe. Tak działają najnowsze pralko-suszarki, które (poza tym) łączą się ze smatrfonem.

REKLAMA

Połączenie funkcji prania i suszenia w jednym urządzeniu to niezwykle kusząca oszczędność miejsca, a także wygoda. Czy urządzenie 2 w 1 może być tak samo wydajne i funkcjonalne w użytkowaniu jak dwa osobne urządzenia? Na to pytanie odpowiedzieli specjaliści Miele, którzy bazując na doświadczeniach z urządzeniami W1 i T1, zaproponowali doskonałe rozwiązanie - WT1 Prestige, czyli najnowszy model pralko-suszarki. Nowe modele wyposażone zostały we wszystkie funkcje i rozwiązania dostępne dotychczas wyłącznie w pralkach i suszarkach Miele. Szybkość, niezawodność i w pełni automatyczne dozowanie detergentów, a także połączenie z WiFiConn@ct to tylko niektóre zalety WT1.

Najnowsze pralko-suszarki Miele WT1 to propozycja dla wymagających użytkowników, którzy od urządzenia oczekują najwyższej jakości i niezawodności działania, a także doskonałych efektów prania i suszenia. To niezwykle praktyczne urządzenia, które oferują dużą pojemność, zaczynając od 7 kg załadunku w cyklu prania i 4 kg podczas suszenia w modelu WTH 130 WPM oraz 8 kg wsadu w cyklu prania i 5 kg w cyklu suszenia w modelu WTZH 730 WPM.

Szybko i efektywnie z PowerWash 2.0

Nowe pralko-suszarki od Miele to urządzenia, które wyznaczają standardy w długości cyklu suszenia. Załadunek o wadze 4 kg zostanie wyprany i wysuszony w czasie poniżej 3 godzin bez konieczności przerywania cyklu prania czy manualnego dozowania detergentów. Aby wyprać i wysuszyć 5 kg wsadu, nowa pralko-suszarka potrzebuje około 3,5 godz.! Tak krótki czas pracy zapewnia program QuickPower Wash & Dry.

Podczas prania WT1 wykorzystuje technologię PowerWash 2.0, która gwarantuje najlepsze wyniki prania w możliwie najkrótszym czasie, a dodatkowo pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent energii w porównaniu do wymogów klasy efektywności energetycznej A+++. Na energooszczędność urządzeń wpływ ma także zastosowany silnik ProfiEco, który charakteryzuje duża wydajność, a także trwałość.

Wygodnie

Urządzenia WT1 Prestige zostały wyposażone w niepowtarzalny i zintegrowany system automatycznego dozowania detergentów – TwinDos, który idealnie sprawdza się zarówno w przypadku prania tkanin białych, jak i kolorowych. Gwarantuje nieskazitelną czystość nawet przy wyjątkowo trudnych zabrudzeniach. Dwa płynne detergenty UltraPhase 1 (odpowiedzialny za usuwanie białka i tłuszczu) oraz UltraPhase 2 (działający wybielająco) są dokładnie mieszane, a proporcje dobierane w zależności od wagi prania, jego rodzaju  i wybranego programu. TwinDos zapewnia nie tylko wygodę, ale także maksymalne wykorzystanie potencjału detergentu, pozwalając zaoszczędzić nawet o 30% płynu w porównaniu z ręcznym dozowaniem. Dodatkową zaletą tego systemu jest możliwość stosowania dowolnych detergentów do prania w płynie lub płynów do płukania.

Szczególnym udogodnieniem dla użytkowników nowych urządzeń WT1 jest funkcja SteamCare, dzięki której tekstylia wygładzane są za pomocą pary już w bębnie pralki, co zmniejsza potrzebę prasowania nawet o 50%. Dodatkowo, WT1 posiadają system CapDosing, który automatycznie aplikuje specjalistyczne środki piorące dobrane do rodzaju tkanin wymagających szczególnego traktowania, takich jak np. tkaniny outdoorowej, w formie kapsułki. WT1 Prestige oferują także dodatkowe zalety, które wpływają na komfort użytkowania, a także uzyskiwane efekty.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA