REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kolor w łazience - soczyście zielone płytki (nowość)

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 30 sie 2016 15:54
Kolor w łazience - soczyście zielone płytki (nowość)
Płytki z kolekcji Lemon Stone. Fot. Tubądzin
Kolor w łazience - soczyście zielone płytki (nowość)
Kolor w łazience - soczyście zielone płytki (nowość)

Łazienka w szarej tonacji jest nadal na topie, jednak coraz częściej wkradają się do niej odważne, kolorowe elementy, które ożywiają całą aranżację.

REKLAMA

Nowa kolekcja Grupy Tubądzin – Lemon Stone, to płytki utrzymane w tonacji bieli i szarości z elementami w odcieniu limonkowym, które nadają kompozycji dynamizmu. Siedmioelementowy obraz szklany, zabiera nas do Australii, na piaszczyste plaże, z leżącymi na brzegu kamieniami, porośniętymi seledynowymi wodorostami. Taki widok pozwoli nam na chwilę relaksu i zapomnienia.

Zastosowanie w aranżacji łazienki mocnego koloru kiedyś było uważane za zabieg odważny. Dziś jest to rozwiązanie „na czasie” i wiele osób projektujących swoją przestrzeń właśnie w ten sposób chce nadać jej charakteru. Mocny akcent, w tym przypadku w kolorze zielonym, świetnie ożywia łazienkę utrzymaną w stonowanej kolorystyce.

W nowej kolekcji płytek ceramicznych Lemon Stone Grupy Tubądzin, we wprowadzonym przez markę wymiarze 30x75 cm, znajdują się płytki ścienne oraz podłogowe w odcieniach bieli i szarości, sześciokątne mozaiki ścienne, dekory oraz siedmioelementowy obraz szklany, przedstawiający australijskie plaże. Szare mozaiki i jeden z dekorów z kolekcji zostały zaprojektowane z wykorzystaniem koloru lemon.

W przypadku mozaiki ściennej, są to prostokątne szkiełka, a w dekorach ożywiająca płytkę linia. Ta kolekcja to połączenie płytek przypominających kamień z akcentami w orzeźwiającym kolorze, które rozświetlą pomieszczenie, a mieniące się szkiełka przywiodą na myśl wakacyjny relaks na plaży.

Żywy i nasycony kolor obecny w łazience, w której zaczynamy i kończymy każdy dzień, jest w stanie pozytywnie nas nastroić i dodać energii.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA