REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kremowe płytki – nowa seria do łazienki i kuchni

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 24 maj 2016 16:00
Kremowe płytki – nowa seria do łazienki i kuchni
Płytki ceramiczne Creamy Touch w łazience.
Kremowe płytki – nowa seria do łazienki i kuchni
Kremowe płytki – nowa seria do łazienki i kuchni
Kremowe płytki – nowa seria do łazienki i kuchni
Kremowe płytki – nowa seria do łazienki i kuchni

Wybór płytek nie jest łatwy, zwłaszcza gdy zastanawiamy się czy wykończyć łazienkę w sposób nastrojowy, elegancki, minimalistyczny. Oto nowość: uniwersalna kolekcja marki Opoczno w kremowych odcieniach.

REKLAMA

Jeśli łazienka ma być takie miejsce wypoczynku, musi w niej panować harmonia. Swobodne zestawianie płytek i dekorów powinno pozwalać na stworzenie wnętrza, które rozbudzi naszą wyobraźnię.

Kremowe odcienie

Kolekcja Creamy Touch Opoczno jest propozycją dla tych, którzy poszukują kompromisu pomiędzy prostotą i finezją, a przy okazji marzą o wnętrzu lekkim, delikatnym i ponadczasowym. Nastrój w łazience tworzą tu wzory dające poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu, a każdy szczegół został starannie wykończony.

Kolekcja płytek Creamy Touch składa się z gładkich satynowych płytek bazowych w formacie 29x59,3 cm, które uzupełniają płytki strukturalne – creamy touch structure, przypominające fale oraz płytki o delikatnym wzorze – creamy touch pattern. Ponadto mamy do wyboru dwa rodzaje mozaik – creamy touch mosaic belt, dopasowaną do formatu płytek bazowych oraz creamy touch mosaic w formacie 29x29,5 cm.

Jakie dekoracje

Przy tworzeniu nastroju istotną rolę odgrywają indywidualne dekoracje. Dekor creamy touch composition flower w formacie 58x59,3 cm to małe dzieło sztuki ceramicznej, które można wyeksponować według własnego pomysłu. Dekoracyjna płytka subtelnie wprowadza kolor do pomieszczenia – na kremowym tle umieszczono gerbery w delikatnych odcieniach różu.

Całość kolekcji dopełnia kwadratowa płytka podłogowa w formacie 59,3x59,3 cm. Ze względu na swoje właściwości doskonale sprawdzi się ona nie tylko w łazience, ale i w salonie lub na tarasie. Pozwoli to na stworzenie spójnej koncepcji podłóg w całym domu. Co ważne płytki są rektyfikowane, co umożliwia zastosowanie bardzo wąskich fug.

Kremowa kolekcja marki Opoczno stanowi doskonałą bazę do tworzenia wnętrz o zróżnicowanych nastrojach. Za pomocą dodatków możemy zaaranżować przestrzeń subtelną i delikatną, nieco romantyczną – na przykład dzięki wykorzystaniu drewnianych elementów.

Neutralny kolor płytek może też stanowić tło dla bardzo charakterystycznych dekoracji w mocniejszych barwach.

W poziomie i pionie

Dzięki uniwersalności kolekcji Creamy Touch możemy wykreować wnętrze, które zawsze będzie „na czasie”, bez potrzeby częstych i kosztownych remontów. Co więcej, ułożenie płytek w poziomie sprawi, że nasza łazienka będzie wydawać się większa. Ważne jest idealne dopasowanie wszystkich elementów, także dodatków, które powinny idealnie wkomponować się w całość.

Ceny płytek Creamy Touch: podstawowe – około 99,80 zł/m kw., ze wzorami – 99,90 i 109,80 zł/m kw., dekor z kwiatami – 99 zł/szt.

Zdjęcia: Opoczno


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA