REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Łazienka w stylu loft - nowa seria płytek ceramicznych

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 16 gru 2016 10:55
Łazienka w stylu loft - nowa seria płytek ceramicznych
Aranżacja łazienki w stylu loft z płytkami ceramicznymi z serii Tempora. Fot. Ceramica Marconi/Polcolorit
Łazienka w stylu loft - nowa seria płytek ceramicznych
Łazienka w stylu loft - nowa seria płytek ceramicznych
Łazienka w stylu loft - nowa seria płytek ceramicznych

Łazienki w stylu loft nie wychodzą z mody. Zobaczcie nową serię płytek w industrialnym klimacie!

REKLAMA

Kolekcja Tempora to ukłon w stronę stylu industrialnego. Daj się zainspirować surowości wnętrz, albo podejmij wyzwanie okiełznania bijącego z loftowych przestrzeni chłodu. Od niedawna w ofercie Ceramica Marconi pojawiły się nowe opcje kolorystyczne, które poszerzają wachlarz możliwości aranżacyjnych! 

Nie każdy może pochwalić się ogromną przestrzenią, nawiązującą do poprzemysłowych zabudowań, ale każdy może zagospodarować swoje wnętrza w taki sposób, by odczuć ten specyficzny, nieco artystyczny klimat. Kolekcja Tempora do tej pory występowała w dwóch wariantach kolorystycznych, szarym i grafitowym. Powierzchnie pokryte płytkami, nawiązującymi barwą do betonowych konstrukcji, idealnie współgrają z elementami metalowymi i szkłem, ale też z drewnem i wyrazistą, rdzawa cegłą, które to z kolei nieco ocieplają te aranżacje. To propozycja dla odważnych, którzy cenią sobie oryginalny design i wyrafinowany minimalizm. 

Dla tych, którzy czuliby się przytłoczeni ciemnym wnętrzem i chcieli rozjaśnić je, nie tracąc jednocześnie na klimacie surowości, Ceramica Marconi przygotowała ciekawą propozycję. Seria Tempora została uzupełniona o pyłki w kolorze chłodnego beżu.. Mimo surowej faktury i uzyskania „przybrudzonego” efektu, wnętrze zyskuje na przestronności, nawet przy małym metrażu. Dodatkowo pojawiły się również mozaiki heksagonalne w dwóch kolorach, beżowym i szarym. Umożliwia to wykonanie wielu inspirujących aranżacji, daje pole do popisu naszej wyobraźni i wykreowania rzeczywiście domowej przestrzeni z industrialnym polotem.

Przenieś styl przemysłowych fabryk do swojego mieszkania i ciesz się przestrzenią, którą stworzysz dzięki umiarowi w dodatkach. Surowe wnętrza, chłodne kolory, widoczne konstrukcje i instalacje to śmiały wybór, który z pewnością przyciągnie uwagę. 

Seria: Tempora

Format: 398x797, 594x594

Cena: 398x797 - 111,32 zł/m2; 594x594 - 90,41 zł/m2.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA