Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Mała łazienka: nowy zestaw umywalka i szafka

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 08 cze 2017 13:45
Mała łazienka: nowy zestaw umywalka i szafka
Fot. Alape
Mała łazienka: nowy zestaw umywalka i szafka
Mała łazienka: nowy zestaw umywalka i szafka
Mała łazienka: nowy zestaw umywalka i szafka

Designerskie rozwiązania do łazienek nie są domeną wyłącznie dużych przestrzeni. Dostępne są również na małe metraże.

REKLAMA

W ubiegłym roku Alape z powodzeniem wprowadziło innowacyjny i purystyczny zestaw umywalkowy „Folio”. Elegancka konstrukcja łączy umywalkę z dopasowanym do niej meblem do przechowywania akcesoriów łazienkowych. Jest to rezultat wysokiej precyzji produkcji z dokładną geometrią, minimalnej tolerancji wymiarowej i nieskazitelnie gładkiej powierzchni. Delikatna glazurowana stal o grubości 3 mm szczelnie i ciasno owija się wokół umywalki. Dzięki nowej technologii procesowej zostały wykorzystane w pełni możliwości materiału.

Wprowadzony w ubiegłym roku koncept, został teraz rozszerzony o dwa nowe produkty o niewielkich wymiarach, dzięki którym doskonale pasują do bardzo małych łazienek i łazienek dla gości – obszarów, które stanowią część kluczowych kompetencji Alape i do których firma oferuje różnorodne i unikalne rozwiązania.

Strefy mycia, opracowane do łazienki przeznaczonej dla gości emanują teraz tą samą lekkością całej linii produktów, a dzięki swojemu ponadczasowemu wzornictwu doskonale wpasowują się w wystrój każdej łazienki. Cechą charakterystyczną nowego rozwiązania Folio jest wyróżniający się kształt sześcianu z okrągłą niecką, która różni się od tej stosowanej w głównym rozwiązaniu łazienkowym.

Nowe produkty oferują konkretne korzyści i optymalną funkcjonalność: dzięki systemowi drzwi zamiast szuflady i przez dopasowanie syfonu oszczędzającego przestrzeń, miejsce do przechowywania jest maksymalnie wykorzystane. Mebel nie ma uchwytów, został wyposażony w ogranicznik drzwi po lewej stronie i mechanizm push-to-open. Zamiast konwencjonalnych zawiasów, zastosowano eleganckie zawiasy w kolorze tytanu zintegrowane z ramą, co jeszcze bardziej podkreśla wysoką jakość strefy mycia oraz dodatkowo optymalizuje wykorzystanie przestrzeni.

Przednia część ramy została zaprezentowana w pięciu jedwabnomatowych wykończeniach, które są dostępne dla produktów z serii „Folio”. Dwa subtelne odcienie brązu – Moonstone (kamień księżycowy) i Shadow Earth (cień ziemi) – doskonale integrują się w spokojnym otoczeniu dziennym, natomiast żywe kolory – Grey Fossil (szarość kamienia) i Aubergine (oberżyna) stanowią mocne akcenty. Paletę barw uzupełnia klasyczna biel.

Dzięki nowym, małym strefom mycia od Alape, można teraz zaprojektować i uzupełnić wyposażenie wszystkich łazienek w domu korzystając z serii „Folio”.

Produkt jest dostępny w postaci prostopadłościennej strefy mycia, z otworem na baterię lub bez, o wymiarach 381 x 363 mm i wysokości 361 mm. Okrągła umywalka jest umieszczona centralnie i wyposażona jest w odpływ z korkiem pokrytym białą emalią.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA