REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Mała łazienka: wąska, 42 cm umywalka

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 10 lip 2017 13:15
Mała łazienka: wąska, 42 cm umywalka
Umywalka VAL. Fot. Laufen
Mała łazienka: wąska, 42 cm umywalka
Mała łazienka: wąska, 42 cm umywalka

Urządzenie małej łazienki może być nie lada wyzwaniem. Dlatego też warto dobierać wyposażenie stworzone z myślą o niewielkich wnętrzach, np. umywalkę o szerokości zaledwie 42 cm.

REKLAMA

Umywalki VAL 95 cm o prostych geometrycznych kształtach z jedną dużą niecką, dostępne są teraz również w wersji z dwoma otworami na baterie. Podobnie jak inne modele tej serii jest bardzo elegancka i funkcjonalna.  Charakteryzuje się prostymi liniami i  bardzo wąskimi krawędziami. Cienkie ścianki i zaokrąglone krawędzie, uzyskano dzięki zastosowaniu wytrzymałej ceramiki – SaphirKeramik.

Umywalka w opcji z dwiema bateriami jest de facto rozwiązaniem dwuosobowym, doskonale sprawdzi się np. w łazience przy sypialni, a w łazience, z której korzystają rodzice i dzieci, dwie baterie przyspieszą poranną toaletę. Podobnie jak w modelach z jednym otworem na baterię, dostępna jest wersja ścienna lub nablatowa. Ceramiczna osłona odpływu dodatkowo podkreśla estetykę nowej umywalki.

Zaprojektowana przez wybitnego projektanta Konstantina Grcica, kolekcja Val cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, była również wielokrotnie nagradzana. W ub. roku otrzymała najbardziej prestiżową nagrodą na konkursie iF Design Awards.

W serii VAL znajdują się zarówno proste, montowane do ściany umywalki, jak również prostokątne i asymetryczne miski z dopasowanymi do nich półkami, wszystkie wykonane są z SaphirKeramik. Warto też zwrócić uwagę na wannę VAL wykonaną z mineralnego tworzywa SENTEC, który jest ciepły i przyjemny w dotyku, nie jest porowaty, posiada właściwości antybakteryjne oraz wysoki stopień antypoślizgowości.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA