REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Meble łazienkowe – nowa seria w modnych kolorach

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 06 cze 2016 14:00
Meble łazienkowe – nowa seria w modnych kolorach
Meble łazienkowe i ceramika sanitarna Colour.
Meble łazienkowe – nowa seria w modnych kolorach
Meble łazienkowe – nowa seria w modnych kolorach
Meble łazienkowe – nowa seria w modnych kolorach
Meble łazienkowe – nowa seria w modnych kolorach
Meble łazienkowe – nowa seria w modnych kolorach
Meble łazienkowe – nowa seria w modnych kolorach

Łazienka jest miejscem osobistym. Kolor daje możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do gustu i osobowości właścicieli. Oto przykład: nowe meble łazienkowe marki Cersanit.

REKLAMA

Nowa kolekcja Cersanit Colour to modułowe meble, dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach. Tworzą niecodzienną, trójwymiarową dekorację ściany i pozwalają cieszyć się własną, w pełni spersonalizowaną strefą kąpielową.

Przyszłość łazienek według Cersanit to zabawa formą i kolorem, nieograniczone możliwości tworzenia nowych kompozycji i łatwość przearanżowania zestawu w każdej chwili. Fronty zgrabnych szafek z serii Colour dostępne są oprócz morskiego błękitu i słonecznej żółci, także w bieli i szarości, bo seria ma jak każdy z nas różne oblicza.

Kolor do wyboru

Jak stworzyć łazienkę, która pasuje do osobowści właścicieli? Możemy postawić na białe fronty i ożywić je dwoma lub trzema kolorowymi płaszczyznami. Możemy także w całości postawić na jedno wybarwienie.

Fronty Colour w wersji błękitnej wyciszają myśli, relaksują i wprowadzają do wnętrza klimat wakacji. Warto do nich dodać kilka intensywniejszych akcentów, w postaci współgrającego z morskim odcieniem energetycznego, pulsującego optymizmem żółtego. Zdecydowanie się na kolor szary lub połączenie go z białym stylistycznie uspokoi naszą aranżację.

Proponowana przez Cersanit kolekcja oprócz modułowych szafek w modnych odcieniach, składa się z pasującej stylistycznie ceramiki: kompaktu, miski zawieszanej i umywalki 60,55 i 50 cm.

Serię uzupełniają zarówno podumywalkowe, jak i wiszące szafki w różnych rozmiarach. Idealnie gładkie, pozbawione uchwytów fronty gwarantują nie tylko łatwość czyszczenia, ale przede wszystkim ciekawą, minimalistyczną estetykę całości. Komfort użytkowania gwarantuje zastosowanie systemu „push to open” (funkcja „przyciśnij i otwórz”) i mechanizmu samodomykania.

Ceramika sanitarna do kompletu

Wygodne moduły szafek można zestawiać ze sobą w łatwy sposób, tworząc spójne, geometryczne kompozycje. Do wszystkich szafek można dobrać front w pasujących wymiarach:


♦kwadrat 40x40 cm,
♦prostokąt 40x80 cm, (zawieszony obok dwóch szafek „kwadratów” 40x40 cm, powieszonych w pionie, stworzy „duży kwadrat” - wygodną, pojemną szafkę o wymiarach 80x80 cm),
♦dłuższy prostokąt o wymiarach 40x120 cm można zestawić na różne sposoby z mniejszymi szafkami, budując bardzo wygodny i pojemny mebel. Dzięki swym uniwersalnym wymiarom słupek idealnie pasuje krótszym bokiem do dwóch pozostałych modułów dostępnych w linii Colour. 

Do szafek podumywalkowych można dopasować front o wymiarach 40x40 cm w jednym z dostępnych kolorów. Szafki podumywalkowe pasują do umywalek z linii ceramicznej Colour, ale także do umywalek akrylowych Amao, Como czy Zuro. W kolekcji dostępna jest również szafka lustrzana oraz bardzo komfortowa szara lub biała deska durplastowa (można także wybrać wersję wolno opadającą z łatwym wypinaniem).

Kolorystykę frontów mebli Colour podkreślają dekoracje szklane. Odbijają światło, wprowadzając intrygujący element do wnętrza.

Niezależnie, jaki kolor frontów zostanie wybrany, z serią Colour łazienka zyska niebanalny, osobisty rys. Wystarczy dopasować kolory, kształt i rozmiary mebli, by cieszyć się praktyczną, nowoczesną i estetyczną aranżacją.


Zdjęcia: Cersanit


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA