REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Meble łazienkowe – nowa seria w stylu klasycznym

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 09 cze 2016 18:00
Meble łazienkowe – nowa seria w stylu klasycznym
Meble łazienkowe Canto marki Tiger.
Meble łazienkowe – nowa seria w stylu klasycznym
Meble łazienkowe – nowa seria w stylu klasycznym
Meble łazienkowe – nowa seria w stylu klasycznym

Klasyka to styl, który świetnie sprawdza się nie tylko w naszych szafach, ale też we wnętrzach domów. Klasycznie urządzona łazienka będzie tak samo modna dziś, jak za 10 czy 20 lat. Biel i klasyczne kształty – taka jest nowa kolekcja mebli łazienkowych Canto.

REKLAMA

Uniwersalne wzornictwo, wyważone kolory, stylowe akcenty gwarantują ponadczasową wartość takich elementów wyposażenia łazienki jak na przykład meble.

Firma Coram Poland, należąca do międzynarodowej Grupy Coram International, może się pochwalić szeroką ofertą wyposażenia łazienek renomowanych europejskich producentów. Jednym z nich jest holenderska firma Tiger, w której asortymencie znajdują się meble, umywalki, wanny, akcesoria łazienkowe oraz armatura.

Białe, klasyczne meble

Nowa propozycja marki Tiger to meble łazienkowe Canto. Delikatne, proste szafki w białym kolorze, z zaznaczonymi płycinami, prezentują się stylowo, a przy tym bardzo współcześnie.

Jak na styl klasyczny przystało, meble proponowane są w wersji na nóżkach. Rolę dekoracyjną pełnią tu także stylizowane, półkryte uchwyty wykonane z mosiądzu. Urokliwym elementem kolekcji Canto są stołeczki łazienkowe, które można wykorzystać na przykład jako podnóżek dla dzieci.

Tradycyjna forma mebli Canto skrywa nowoczesne rozwiązania użytkowe takie jak zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania oraz funkcjonalną szufladę z wewnętrzną organizacją, dzięki której wszystkie drobiazgi będą przechowywane w idealnym porządku.

Wymiary i materiały

Meble wykonane zostały z białego, foliowanego MDF. W kolekcji Canto dostępne są:
- szafki podumywalkowe pojedyncze o wymiarach 79,4 x 63,3 x 49,7 cm oraz podwójne: 119,4 x 63,3 x 49,7 cm w wersji z dwojgiem otwieranych drzwi oraz w wersji z dwiema szufladami,
- grafitowe umywalki meblowe 80 i 120 cm wykonane z konglomeratu,
- wysoki słupek o wymiarach 44,2 x 161,2 x 34 cm z dwojgiem drzwi,
- lustra w ramie o wymiarach 75,2 x 70 x 4,5 cm oraz 115 x 70 x 4,5 cm,
- stołeczki łazienkowe: mały (41,4 x 23,8 x 32,6 cm), średni (76,6 x 23,8 x 48,3 cm) oraz duży (116,6 x 23,8 x 48,3 cm)


Zdjęcia: Tiger/Coram


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA